Albánie

Upřesnění místa:
Durres, hotel Vila Palma****

Instruktor: Dáša Jackson

Termín: 08.06.2015 - 15.06.2015 Přidat do kalendáře

Cena: 13990 Kč

Albánie již skončil a nelze jej tedy objednat

Albánie je země mnoha kontrastů - písčité pláže, jezera, historické památky, největší římský amfiteátr na Balkáně, horské vesničky (uspořádáme turistický výlet do hor), ale také země s necitlivou výstavbou paneláků.

Místo pobytu: Durres, hotel Vila Palma****

Ubytování: Plážový hotel Vila Palma se nachází 10 km od města Durrës (Drač). Nabízí klimatizované 2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (WC, sprcha), TV a ledničkou, balkon s výhledem na moře (jednolůžkové pokoje nejsou již k dispozici). Hotel je umístěn přímo na soukromé písečné pláži s pozvolným přístupem do vody, lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty zdarma. V areálu najdete venkovní bazén, využití lehátek a slunečníků u bazénu je také zdarma. V resortu najdete restauraci s terasou, Wi-Fi v hotelu zdarma. V bezprostřední blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Město Durrës (Drač) je z letoviska snadno dostupné i veřejnou dopravou. Jako bývalé hlavní město Albánie upoutá svou pohnutou historií, v současné době je hlavním přístavním městem.

Stravování: polopenze, snídaně i večeře švédské stoly s dostatkem zeleniny, možnost dokoupit další potraviny v příznivých cenových relacích v obchodě 20 m od hotelu 

Doprava: letecky necelé dvě hodiny do Tirany a odtud  cca hodinu autobusem do střediska Durres

Pláž: rozlehlá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, většinou klidné moře, lehátka a slunečníky v ceně, možnost chůze po pláži - kilometry dlouhé pláže s tvrdým pískem

Program: Po celou dobu pobytu bude připraven bohatý program. Každý den začne ranní sestavou, která bude obsahovat dechové cviky, jednoduché cviky z jógy a cviky na rozproudění lymfy v těle. Další cvičební program bude tvořit cvičení NIA (kardiovaskulární taneční cvičení s jednoduchou choreografií), vyzkoušíte si cvičení Makaho (jednoduché protahovací cviky, obdržíte popis cviků, abyste mohli pokračovat ve cvičení i doma), večerní cvičení jógy přímo na pláži při západu slunce, aqua-aerobik v moři, nordic walking po pláži, vědomá chůze, která  zlepšuje fyzickou kondici těla a působí velmi blahodárně na psychiku.

Cena: 13 990,- Kč   
Cena obsahuje všechny poplatky.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje CK Delfin Travel.

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Měření a pohybové aktivity zdarma


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.