Aktivní dovolená v ráji na Maledivách


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
ostrov Thinadhoo

Instruktor: Dagmar Jackson

Termín: 18.03.2019 - 29.03.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 47000 Kč

Aktivní dovolená v ráji na Maledivách již skončil a nelze jej tedy objednat

Naplánujte si v březnu útěk do ráje.

Vyrazte si společně s námi užít atraktivní a aktivní exotickou dovolenou na Maledivách plnou jedinečných zážitků. Zlepšete svou tělesnou i psychickou kondici díky široké nabídce zdravotních cvičení a tréninku mindfulness.


Na pobyt se prosím hlaste obratem (nejpozději do konce října), jelikož počet míst je omezen a budou obsazována podle data přihlášek. 

Pobyt je možno zkrátit na 4 dny a pokračovat v ajurvédském centru na Srí Lance.


Místo pobytu: Maledivy, Vaavu atol, lokální ostrov Thinadhoo s bohatým podmořským životem 

Termín: 18.3. – 29.3.2019 (9 nocí)

Ubytování: Hotel Plumeria Maldives **** s polopenzí

Více o hotelu zde

Doprava:

Letecky z Prahy do Male (s přestupem v Dauha) a odtud transfer 1 hodinu rychlolodí na ostrov Thinadhoo

Stravování:

Bohatá polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu -  švédských stolů. Během jídla je v ceně voda, káva a čaj. Ostatní nápoje si host platí sám.
Obědy je možné zakoupit v hotelu za 25 USD/1 osobu, nebo vybrat z jídelního lístku. Oběd je možné koupit i v místním bistru (nepatří k hotelu) za cenu od 15 USD.

Pláž: Písečná - bílý písek. Na pláži jsou přístřešky s lehátky. Doporučujeme si vzít i vlastní slunečník, pokud byste chtěli ležet někde o samotě.

Koupání: Ostrov se nachází na korálovém útesu s krásným plaváním a šnorchlováním. Pro neplavce je zde písečná mělčina s menšími korály, na které můžete spatřit velké množství korálů a ryb. I plavci si zde přijdou na své. Po překonání menší vzdálenosti je možné plavat nebo šnorchlovat podél korálového útesu. Na místním korálovém útesu je možné spatřit velké množství různých ryb, želvy, delfíny a další živočichy.

Cena: 47 000,-Kč 

Cena zahrnuje: zpáteční letenky na Maledivy, dopravu z letiště do hotelu a zpět, 9 nocí z hotelu, polopenzi  (snídaně a večeře formou bufetu), cvičební program, všechny maledivské daně a poplatky, pojištění proti úpadku cestovní kanceláře.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění a pojištění storna, které je volitelné, ale velmi důležité (CK nabízí pojištění od ERV Evropské pojišťovny) - můžete si je zakoupit při uzavírání smlouvy o zájezdu, další stravování (oběd, svačina), výlety a exkurze, masáže a další položky...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

drdoj@seznam.cz
Jedna z nejhezčích dovolených, na které jsem byla.
admin
Přišlo mailem: Maledivy – opravdu takové, jaké je vidíme v katalogu… Pro mne – nešnorchlistu jsem moře s korály a rybami nevyužila jako jiní, ale prostředí bylo skvělé. Zázemí s lehátky u moře i personál bezvadné, jídlo skvělé. Všem bych doporučila cvičitelku Dášu Jackson. Organizace Ivy Málkové, včetně bezproblémového letu, byla vynikající. Velice se mi líbila cesta za delfíny. Věra
viopos@centrum.cz
Krásný pobyt, na který budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme Jarka a Viola
Ivana V.
Byly to dva týdny v ráji, až jsem se musela štípnout, zda si mi to nezdá. Krásný ostov, výborné ubytování, výborné jídlo, ale hlavně výborné cvičení a meditace s Dášenkou Jackson. Její pochopení, vstříctnost, ochota a profesionalita mě nadchly, takže se snažím změnit svůj životní styl i po návratu z ráje :-) Díky Ivě Málkové skvěle vybraný ostrov, bezvadný hotel a všechny služby i cesta tam i zpět, výborně vybrané spoje s Qatar Air. Moc se mi to líbilo a určitě se ještě se Stobem někam do exotiky vypravím.
Taťána H.
Skutečně poslední ráj na zemi, zelená džungle,křišťálové moře s přenádhernými scenériemi měnícími se každým okamžikem, úžasný podmořský svět. 6ádná auta, skutry, žádná hlučná hudba z animací a nočních barů, čistý přívětivý hotel, ochotný personál, zajímavé a výborné jídlo, stolování na břehu moře pod palmami, relax na pláži, úžasné cvičení s Dášou, procházky džunglí,klid. Let tam i zpět bez komplikací, celkem pohodlný i když dlouhý. Určitě doporučuji a sama bych si dala repete. Táňa
eva B.
Dagmar Hruba
Maledivy – jedna velká nádhera. Hezké ubytování s každodenním úklidem a moc milým personálem. Večeře na břehu moře za svitu lamp byly skvostně romantické. Ovšem nejkrásnější pro mě byly zážitky ze šnorchlování – a to jsem zkusila poprvé v životě. Připadala jsem si jako v dokumentárním filmu: nesmírné množství barevných rybích hejn v azurovém moři s bílým pískem, závody se želvami , adrenalin s nočním šnorchlováním se žraloky, divukrásné andělské manty. Džungle s kaloni, večerní procházky kolem ostrova s doprovodem rejnoků….neopakovatelný zážitek, touha znovu se vrátit a zažít… určitě poletím znovu. Dáša Hrubá

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!