Den zdraví


Letošní jubilejní 20. ročník DNE ZDRAVÍ je naplánován na 23. 10. 2016 (pozor tentokrát v NEDĚLI!!!) od 10:00 do 16:00h v Praze, poznačte si tento den do vašich diářů a kalendářů.

Budeme se na vás všechny těšit.

                                                                                                                                      Za celý tým STOBu, Iva Málková.


Jaký byl program a Den zdraví v roce 2015? Více najdete níže.

Komu je Den zdraví určen?

Tento den je určen všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a nevědí, jak na to, nebo nemají vůli dodrž­ovat svá předsevzetí. Den zdraví se stal také tradičním setkáním těch, kteří potřebují celož­ivotní laskavou kontrolu a každý rok si ověřují, jak jsou na tom s tělesnou kondicí a základními ukazateli, jako je množství tuku v těle, krevní tlak apod. Ze všech měření si můžete spočítat index zdraví s cílem být každým rokem o stupínek zdravější.


Program celého dne

Na programu bude jako vždy cvičení, odborné služby, ochutnávky, prodejní výstava, motivační podněty, soutěže, diskuse s odborníky, tombola s cenami vhodnými pro rozumné hubnutí, kvízy.

Podrobný program si můžete prohlédnout zde.

Cvičení

Cvičení probíhá pod vedením cvičitelek STOBu a hostů bude probíhat celý den současně v sedmi prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé. Budete si moci vyzkoušet různé druhy tanců, řecké tance s Marthou Elefteriadu, cvičení na fitballech s Helenou Jarkovskou, SM systém, tai-či, cvičení NIA a Gun-ex s cvičiteli z iniciativy Česko se hýbe.

Po zkušenostech s hojnou účastí v loňském roce bude i letos zorganizován turnaj ve stolním tenise pro amatéry. Nebude chybět ani relaxační cvičení, jóga smíchu a vycházka nordic walkingu a bungy pump.

 

        

Odborné služby

V průběhu dne si můžete nechat změřit složení těla. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, budete si moci po konzultaci s odborníky (nejen) ze STOBu zvolit terapii šitou na míru právě sobě. Na Dni zdraví budou fungovat i další poradny (jak zvládat celulitidu, samovyšetření prsu, Centrum pro závislé na tabáku apod.).
Přes poledne budete mít možnost diskutovat s odborníky na obezitu (získáte informace o Kurzech zdravého hubnutí a o možnostech Individuální terapie obezity). Seznámíme vás i s populárním internetovým programem Sebekoučink.

                       

Ochutnávky a prodejní výstava

V průběhu celého Dne zdraví ochutnáte desítky zajímavých a chutných potravin, které splňují zásady správného stravování a jsou tak úžasným pomocníkem ve změně k lepšímu životnímu stylu. Nemusíte se bát ani o pitný režim, ten pro vás zajistí firma Rajec. Budete si moci zakoupit sportovní pomůcky, jako jsou např. „pérovací hole" BungyPump. Budete si moct prohlédnout a odnést časopisy zabývající se výživou a životním stylem. V neposlední řadě si budete moct zakoupit pomůcky na hubnutí společnosti STOB, které jsou efektivním pomocníkem hubnoucích, a to již několik desítek let. 


A na závěr milé sdělení!

Celý den je pro vás ZDARMA a můžete přijít rovnou a bez přihlášky.
Kompletní program na letošní rok si můžete prohlédnout zde.


Jak se k nám nejlépe dostanete?

Den zdraví se bude konat 17.10.2015 od 10.00 do 16.00 hodin

V ZŠ Rakovského, Praha 12 - Modřany 

(spojení tramvají 3, 17, autobusem z Kačerova 139, 150, ze Smíchova 253)


Chtěli byste na Dni zdraví vystavovat?

Máte-li zájem nabídnout své produkty vztahující se k rozumné redukci nadváhy, kontaktujte PhDr. Ivu Málkovou na tel. 608 834 816, emailu: malkova@stob.cz nebo Zuzanu Málkovou na tel. 776 871 322, emailu: zuzkamalkova@stob.cz.


Zajímavé odkazy

Fotky z loňského ročníku si můžete prohlédnout zde.


Mediální partneři

 

Nejbližší plánované akce


Pokud se ještě nevyznáte, určitě přijďte - tentokrát v BRNĚ


Správná komunikace je základem úspěchu. Přijďte se to s námi naučit - tentokrát v BRNĚPokračování úspěšné konference.


Jak na výživu v období těhotenství a v jednotlivých obdobích vývoje dítěte.