Základní kurz se cvičením s důrazem na posílení vůle


Průměrné hodnocení: 4.54
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 24.01.2019 - 04.04.2019

Cena: 3500 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 21:0024.01.2019Každý týden

JAK KURZ PROBÍHÁ

Cílem základního programu je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se metoda KBT nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické znalosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli.


PROGRAM KURZŮ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ OBSAHUJE 

Hodinový blok vhodného cvičení

  • Zacvičíte si přiměřeně svým tělesným možnostem 

Dvouhodinový blok skupinové práce pod vedením lektora

Jednotlivé lekce budou zaměřeny na následující okruhy:

  • Motivace k hubnutí, stanovení cíle, stanovení dílčích úkolů
  • Energetická hodnota potravin a správná skladba jídelníčku 
  • Úloha pohybové aktivity při hubnutí, energetický výdej
  • Vnější a vnitřní podněty vedoucí k nadměrnému příjmu potravin
  • Udržení váhových úbytků

Podrobný popis metodiky základního kurzu naleznete zde

V kurzu obdržíte sadu brožur popisujících jednotlivé oblasti, kterým se budete v kurzu věnovat. Zájemci si budou moci za poplatek nechat změřit množství tuku v těle přístrojem Bodystat s podrobnou interpretací.

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Kurz obsahuje 10 lekcí. 

Kurz se z důvodu školních prázdnin nebude konat 14.2.

Více o tom, jak kurz probíhá, můžete zjistit v tomoto videu:Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Iva V.
Chci velmi vyzdvihnout jednu věc - že po absolvování tohoto kurzu už neřeším to, jestli vážím tolik či tolik, ale všechno to, co k hubnutí vede, dělám pro své zdraví a s jiným nastavením v hlavě. A o to jde především. Výživový poradce vám řekne, co máte jíst. Ve STOBu vám pomůžou, abyste to dokázali dodržovat... protože jak říká Iva Málková: "Hubnutí začíná i končí v HLAVĚ." Asi tak, no. Tento kurz je pro mě nepřenositelná zkušenost. To se musí zažít.
simona V.
Kurz byl velmi zajímavý a inspirativní. Vedení kurzu Petrou Mocovou mi vyhovovalo na 1 s hvězdičkou. Slabší byla úroveň cvičení. Lektorka velmi milá avšak zřejmě nezkušená, proto dělala dost chyb. Navíc stále stejná hudba - nevynechala jsem ani jednou.Skvělá byla beseda s T. Starnovskou. Úžasný pomocník je Sebekoučink. Velká spokojenost.
Blanka R.
Kurz splnil zcela moje očekávání. Za morální podpory kolegyň z kursu a lektorky Dr. Michalíkové se mi podařilo zhubnout několik kilogramů. Maximálně mně vyhovovalo i cvičení s N. Šulcovou. Kolegyně byly fajn, a tak za nás všechny doufám, že si úbytky na váze udržíme a že dokážeme trvale využívat poznatky z kurzu v praktickém životě.
Lucie B.
Kurz byl super - zejména se sešla výborná parta, kdy i velké procento vydrželo až do konce. Lektorka výborná, cvičení - bohužel aerobik, ale ono to asi moc jinak nejde.
Lenka J.
Kurz se mi moc líbil a na úterky jsem se vyloženě těšila. Po celou dobu panovala příjemná a uvolněná atmosféra, s ostatními spoluhubnoucími jsme vytvořili dobrou partu, kterou svým přirozeným způsobem a skvělým přístupem korigovala skvělá lektorka. Určitě jedině doporučuju.
Lenka J.
Kurz se mi moc líbil a na úterky jsem se vyloženě těšila. Po celou dobu panovala příjemná a uvolněná atmosféra, s ostatními spoluhubnoucími jsme vytvořili dobrou partu, kterou svým přirozeným způsobem a skvělým přístupem korigovala skvělá lektorka. Určitě jedině doporučuju.
HaVaFo51@seznam.cz
Kurz se mi velmi líbil, váhu se mi podařilo snížit. Lektorka skvělá, cvičení pro mne příliš náročné. Ráda bych chodila i do pokračovacího kurzu, ale cena je dost vysoká. Postrádám kurzy pro seniory. Pěkný den, Hanka.
Ladislav F.
Vyplňoval jsem cca 3-stránkový hodnotící dotazník na poslední hodině kurzu, to by snad mohlo stačit. Globální hodnocení je bezesporu kladné. Jako námět do budoucna bych uvítal kurz STOB, kde by jako pohybová aktivita bylo plavání, byť by byl kurz dražší (pronájem bazénu je nepochybně dražší než pronájem tělocvičny). S pozdravem, Láďa Fišer
katerina.oberhauerova@gmail.com
Byla jsem moc spokojená
Horka101@seznam.cz
Jsem nadšená, spokojená a hlavně, víc rozumím sama sobě. Děkuji za kurz, skvělé vedení a motivaci k dalšímu hubnutí (a nejen tomu- vůbec za jiné uvažování o svém způsobu života a přístupu k jídlu) Jana H.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.