Dnes už víme opravdu hodně, ale umíme to převést do praxe?

Máte pocit, že už všechno víte? Už vás nebaví číst stále stejné články s radami co jíst, co nejíst a jak zaručeně zhubnout? Myslíte si, že jsou již vaše znalosti týkající se jídelníčku, pohybu a hubnutí perfektní? Ano, to může být pravda, ale stačí to?

Chcete si dopřát slunko v exotice se STOBem?

Exotika se STOBem V Dominikánské republice od 14.3 do 24.3. 2015 Chcete se jako na kouzelném koberečku octnout na ostrově s azurovým mořem, s krásnými bílými písečnými plážemi, kde můžete nachodit desítky kilometrů?

STOBaKO

Kouření a obezita jsou dva problémy, které dnes řeší velká část populace. Oba jsou v podstatě problém se závislostí - ať už na cigaretách nebo na jídle. Společnost STOB (STop OBezitě) již několik let pořádá programy snižování nadváhy a...

Světová rarita - specializovaný kurz snižování nadváhy pro muže!!!

V naší zemí je hubnutí konverzačním tématem zejména žen a za svůj život hubne alespoň 1x 90 % žen. Štíhlosti je přisuzována zcela neoprávněně řada dalších pozitivních osobnostních vlastností, které s kilogramy nemají nic společného.

Intenzivní pokračovací kurz

Chcete pokračovat ve snižování váhy nebo ji udržovat a pomáhá vám podpora skupiny? Chcete sdílet jak se máte, co se vám daří a nedaří ve vztahu k výživě a pohybu?

Metodika kurzů zdravého hubnutí STOB

Kurzy snižování nadváhy probíhají pod odborným vedením psycholožky PhDr. Ivy Málkové a jejích spolupracovníků ze společnosti STOB. Úspěšnost tohoto přístupu k léčbě obezity potvrzují desítky tisíc absolventů kurzů, kteří zde ztratili své nadbytečné...

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

Kniha v několika částech spojuje vše, co potřebujete vědět pro změnu vašeho jídelníčku a pro to, abyste se stali sami sobě poradcem.

CD Relaxace

Relaxace je podpůrným prostředkem k redukci váhy, která může pomoci změnit stravovací a pohybové návyky. CD „Relaxace - podpora při hubnutí“ obsahuje soubor sedmi relaxací.

Cvičíme pro zdraví, hubneme s rozumem 1

Program obsahuje výukovou část, která seznámí začátečníky se základními kroky. Cvičební část zahrnuje zahřátí, aerobní část a cvičení s overbally.

Talířky - Jídelníček na celý den

Pomocí brožury Talířky – jídelníček na celý den si může každý jednoduše podle své chuti sestavit jídelníček na každý den bez složitého počítání, vážení a přemýšlení, která potravina je vhodná.