Chcete si dopřát slunko v exotice se STOBem?

Jaké jsou další plány? Kromě katalogové nabídky jsme se rozhodli uspořádat 2 speciální pobyty pro menší skupinky, které se zrealizují v případě, že o ně bude zájem. Jedná se o skupinky lidí, kteří se rádi podívají do světa a třeba nemají s kým.

STOBaKO

Kouření a obezita jsou dva problémy, které dnes řeší velká část populace. Oba jsou v podstatě problém se závislostí - ať už na cigaretách nebo na jídle. Společnost STOB (STop OBezitě) již několik let pořádá programy snižování nadváhy a...

Světová rarita - specializovaný kurz snižování nadváhy pro muže!!!

V naší zemí je hubnutí konverzačním tématem zejména žen a za svůj život hubne alespoň 1x 90 % žen. Štíhlosti je přisuzována zcela neoprávněně řada dalších pozitivních osobnostních vlastností, které s kilogramy nemají nic společného.

Intenzivní pokračovací kurz

Chcete pokračovat ve snižování váhy nebo ji udržovat a pomáhá vám podpora skupiny? Chcete sdílet jak se máte, co se vám daří a nedaří ve vztahu k výživě a pohybu?

Metodika kurzů zdravého hubnutí STOB

Kurzy snižování nadváhy probíhají pod odborným vedením psycholožky PhDr. Ivy Málkové a jejích spolupracovníků ze společnosti STOB. Úspěšnost tohoto přístupu k léčbě obezity potvrzují desítky tisíc absolventů kurzů, kteří zde ztratili své nadbytečné...

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

Kniha v několika částech spojuje vše, co potřebujete vědět pro změnu vašeho jídelníčku a pro to, abyste se stali sami sobě poradcem.

CD Relaxace

Relaxace je podpůrným prostředkem k redukci váhy, která může pomoci změnit stravovací a pohybové návyky. CD „Relaxace - podpora při hubnutí“ obsahuje soubor sedmi relaxací.

Cvičíme pro zdraví, hubneme s rozumem 1

Program obsahuje výukovou část, která seznámí začátečníky se základními kroky. Cvičební část zahrnuje zahřátí, aerobní část a cvičení s overbally.

Talířky - Jídelníček na celý den

Pomocí brožury Talířky – jídelníček na celý den si může každý jednoduše podle své chuti sestavit jídelníček na každý den bez složitého počítání, vážení a přemýšlení, která potravina je vhodná.

Energetické hodnoty potravin

Brožura "Energetické hodnoty potravin" je největším pomocníkem všem, kteří chtějí trvale zhubnout. Přináší přehledné tabulky energetických hodnot a složení velkého množství potravin.