DEN ZDRAVÍ SE BLÍŽÍ, přijďte si nechat změřit cholesterol

AKTUÁLNÍ NOVINKA, Přijďte si na Den zdraví nechat změřit hladinu cholesterolu v krvi. Tato každoroční akce se koná již v sobotu 17. 10. 2015 v Praze 4 – Modřanech v ZŠ Rakovského.

„Potraviny v hysterii“, současný stav i téma plánované konference

Stejně jako loni, i letos bude Fórum zdravé výživy společně se Sekcí Výživy a nutriční péče ČAS a Laboratoří pro výzkum aterosklerózy IKEM pořádat v Praze Celostátní odbornou konferenci (14. října 2015) a den předem i studentský workshop.

Zákaz kouření nic neřeší, nebo snad ano?

STOB ve spolupráci s prvotřídní odbornicí MUDr. Evou Králíkovou, CSc. vytvořil metodiku skupinových kurzů odvykání kouření, které systematicky vedou kuřáky k zanechání kouření, a to s benefitem nepřibrat žádná kila navíc. Pojďte to také zkusit!

Kurzy hubnutí a cvičení v Praze od září 2015, zbývá pár posledních volných míst!

Startuje nový školní rok a s ním začínají i nové kurzy zdravého hubnutí STOBu. První kurzy a cvičení zahajují již 14. 9. 2015, proto neváhejte a pokud se chcete do něčeho pustit, jděte do toho!

Rizika horkých letních dnů - jakých potravin se máme bát!

V horkách se nám nechce vařit, trávíme hodně času mimo domov, a tak často skončíme u celodenního uzobávání, kdy si kupujeme potraviny, kde se dá.

Nezapomínejme pít - desatero pitného režimu

Dostatek tekutin potřebuje náš organismus neustále, ještě větší pozor bychom si však měli dát na správný pitný režim v letních měsících.

 

Nejbližší plánované akce