Základní kurz zdravého hubnutí se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.62
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Lektor:
Marie Dobrovodská

Instruktor: Andrea Mahrová

Termín: 14.03.2018 - 16.05.2018

Cena: 2450 Kč

Základní kurz zdravého hubnutí se cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 20:0014.03.2018Každý týden

Z důvodu omezené kapacity tělocvičny je v současné době možné se do kurzu přihlásit pouze bez cvičení, terapeutický blok se koná od 18 do 20 hodin.

JAK KURZ PROBÍHÁ

Cílem základního programu je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se metoda KBT nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické znalosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli.


PROGRAM KURZŮ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ OBSAHUJE 

Blok aerobního cvičení

  • Zacvičíte si přiměřeně svým tělesným možnostem 

Blok skupinové práce pod vedením lektora

Jednotlivé lekce budou zaměřeny na následující okruhy:

  • Motivace k hubnutí, stanovení cíle, stanovení dílčích úkolů
  • Energetická hodnota potravin a správná skladba jídelníčku 
  • Úloha pohybové aktivity při hubnutí, energetický výdej
  • Vnější a vnitřní podněty vedoucí k nadměrnému příjmu potravin
  • Udržení váhových úbytků

Podrobný popis metodiky základního kurzu naleznete zde

V kurzu obdržíte sadu brožur popisujících jednotlivé oblasti, kterým se budete v kurzu věnovat. Zájemci si budou moci za poplatek nechat změřit množství tuku v těle přístrojem Bodystat s podrobnou interpretací.

Během kurzu budete mít také možnost využívat zdarma program sebekoučink na záznam vašeho jídelníčku.

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Pár slov o lektorce Marii

Marie je zkušenou lektorkou STOBu, která dokáže ve všech účastnících vzbudit zájem a je schopna vnést do kolektivu pozitivní náladu, tak aby se všem podařilo dosáhnout toho, co si předsevzali. Zkušenosti, které Marie má za doby fungování v kurzech STOBu, jsou nenahraditelné a pro všechny účastníky kurzů přínosné.

Více o tom, jak kurz probíhá, můžete zjistit v tomoto videu:Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ludmila P.
Kurz mohu jen a jen doporučit. Marie je naprosto skvělá a velmi dobře dokáže lidi motivovat, vše je navíc vedeno nenásilnou formou. Na cvičení oceňuji střídání různých druhů cvičení a různých lektorek. Marie, moc a moc děkuji!
Eva T.
Vřele doporučuji. Marie je milá vstřícná lektorka a ve skupině byla vždy příjemná a uvolněná atmosféra. Na čtvrteční večery jsem se vyloženě těšila. Zúčastnila jsem se STOB před více jak deseti lety a opět mě úroveň a kombinace cvičení a rad ohledně stravování potěšila. Zrovna tak jsem přivítala dobu konání od 18 hod! To už se dá zvládnou i při pracovním vytížení. Děkuji
Blanka R.
Kurz splnil zcela moje očekávání. Za morální podpory kolegyň z kursu a lektorky Dr. Michalíkové se mi podařilo zhubnout několik kilogramů. Maximálně mně vyhovovalo i cvičení s N. Šulcovou. Kolegyně byly fajn, a tak za nás všechny doufám, že si úbytky na váze udržíme a že dokážeme trvale využívat poznatky z kurzu v praktickém životě.
Lucie B.
Kurz byl super - zejména se sešla výborná parta, kdy i velké procento vydrželo až do konce. Lektorka výborná, cvičení - bohužel aerobik, ale ono to asi moc jinak nejde.
Lenka J.
Kurz se mi moc líbil a na úterky jsem se vyloženě těšila. Po celou dobu panovala příjemná a uvolněná atmosféra, s ostatními spoluhubnoucími jsme vytvořili dobrou partu, kterou svým přirozeným způsobem a skvělým přístupem korigovala skvělá lektorka. Určitě jedině doporučuju.
Lenka J.
Kurz se mi moc líbil a na úterky jsem se vyloženě těšila. Po celou dobu panovala příjemná a uvolněná atmosféra, s ostatními spoluhubnoucími jsme vytvořili dobrou partu, kterou svým přirozeným způsobem a skvělým přístupem korigovala skvělá lektorka. Určitě jedině doporučuju.
HaVaFo51@seznam.cz
Kurz se mi velmi líbil, váhu se mi podařilo snížit. Lektorka skvělá, cvičení pro mne příliš náročné. Ráda bych chodila i do pokračovacího kurzu, ale cena je dost vysoká. Postrádám kurzy pro seniory. Pěkný den, Hanka.
Ladislav F.
Vyplňoval jsem cca 3-stránkový hodnotící dotazník na poslední hodině kurzu, to by snad mohlo stačit. Globální hodnocení je bezesporu kladné. Jako námět do budoucna bych uvítal kurz STOB, kde by jako pohybová aktivita bylo plavání, byť by byl kurz dražší (pronájem bazénu je nepochybně dražší než pronájem tělocvičny). S pozdravem, Láďa Fišer
katerina.oberhauerova@gmail.com
Byla jsem moc spokojená
Horka101@seznam.cz
Jsem nadšená, spokojená a hlavně, víc rozumím sama sobě. Děkuji za kurz, skvělé vedení a motivaci k dalšímu hubnutí (a nejen tomu- vůbec za jiné uvažování o svém způsobu života a přístupu k jídlu) Jana H.

Nejbližší plánované akce