Latinomixdance a movie dance


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové, Praha 4 - Pankrác
Plamínkové
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Vojta Lacko

Termín: 10.01.2018 - 30.05.2018

Cena: 2200 Kč

Latinomixdance a movie dance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa16:00 - 17:0010.01.2018Každý týden

Cena zahrnuje 20 lekcí.

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec.

LATINOMIXDANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Necvičí se 7.2.2018 z důvodu školních prázdnin.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena B.
S lektorem Vojtou je vždy na hodinách skvělá zábava,,zkrátka Vojta nikdy nezklame a pokud jde člověk na jeho hodinu zatížen pracovními starostmi, tak na hodinách Vojty Lacka zapomenete na vše a jen se snažíte držet s Vojtou tempo a dobrou náladu! Opět se těším na září ! Alena
Libuse .
VOJTA je vynikající tvůrce "chorošek" a špičkový tanečník a pozor i zpěvák!!!Jeho lekce jsou zábavné a přátelské. Dávám 10 hvězdiček, i když jich mám jenom 5.:)

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.