Latinomixdance a movie dance


Průměrné hodnocení: 4.94
Hodnotilo: 31 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové, Praha 4 - Pankrác
Plamínkové
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Vojta Lacko

Termín: 10.01.2018 - 30.05.2018

Cena: 2200 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa16:00 - 17:0010.01.2018Každý týden

Cena zahrnuje 20 lekcí.

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec.

LATINOMIXDANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Necvičí se 7.2.2018 z důvodu školních prázdnin.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Soňa B.
Jedním slovem super. Vojta je naprosto úžasný.
Dana S.
Byla jsem s kurzem spokojená, Klárka byla příjemná a šikovná cvičitelka. Na rozdíl od paní Jiřiny C. jsem se přihlásila na cvičení a kurz byl pro mne zábavnou formou tělocviku v tanečním rytmu. Kdybych chtěla perfektně doladit taneční kroky, šla bych do taneční školy. Takže já jsem byla opravdu spokojená.
Jitka L.
Velmi příjemné hodiny s úžasnou lektorkou.
eny.klabanova@seznam.cz
Na každou hodinu s usměvavou Klárkou jsem se vždy moc těšila a odcházela jsem příjemně unavená, šťastná a plná energie.Jana K.
Jiřina C.
Lektorka byla milá, vždy usměvavá, pouze pod pojmem latinskoamerický tanec si představuji zcela něco jiného, než poskakování do rytmu. Chodily jsme dříve ke cvičitelce Nikol, příjmení si nepamatuji, ale u ní byla čača čačou, rumba rumbou, samba sambou atd. To byly opravdu tance se vším všudy..
Hankap
Všechny lekce byly skvělé:)
Irena M.
Nejúžasnější lektorka, vždy usměvavá a dobře naladěná. Její choreografie byly zvládnutelné pro všechny. Přeji jí, nám i vám, ať šťastně povije a brzy se vrátí. Irena M.
vasebova@csas.cz
Gabriela V.
Klárka byla skvělá, tak doufám, že i náhradnice bude stejná:-)
Markéta M.
Všechny hodiny s Klárou neměly chybu! :)

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se jedno místo na aktivní dovolenou do LuhačovicJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.