Movie dance


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Lektor:
Vojta Lacko

Termín: 15.03.2018 - 07.06.2018

Cena: 990 Kč

Movie dance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:15 - 17:0015.03.2018Každý týden

Cena zahrnuje 11 lekcí.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Více zde: http://m.zumbasvojtou.webnode.cz/co-vas-ceka-/

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Z důvodu školních prázdnin se necvičí 8.2. a 29.3. Původně plánovaný konec 31.5. byl posunut na 7.6., kdy se bude nahrazovat odpadlá lekce z 22.2.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Regina M.
Regina Tancování s Vojtou = jednička s hvězdičkou :-)
Lucie L.
Vojta je naprostá bomba. Jsem teprve začátečník, ale jsem 100% spokojená. Odcházím totálně promočená potem, ale s tím, že už se těším na další týden. Celá hodina probíhá s úsměvem, uteče neuvěřitelně rychle. Vyzkoušela jsem již různá cvičení, kolikrát se přemlouvala, zda vůbec na cvičení vyrazím, tady jsem to nikdy neřešila, vždy jdu a s radostí. Skolit mě může jedině streptokok, jako včera:-( Těším se na září.
Irena P.
Skvělé cvičení, optimismus a dobrá nálada cvičitele je nakažlivá. Jen se přiznám, že mi dávají zabrat ty schody. Tělocvična ve čtvrtém patře se jen tak nevidí. Ale je to dobrá rozcvička. Těším se na zářijový kurz!!!
HELENA S.
Vojta je prostě boží! Rozdává - ne- to je slabé slovo, cáká z něj taková radost a optimismus, že po jeho lekci tance odcházím nejen zpocená do poslední buňky v těle, ale ještě úsměvně naladěná a spokojená. Těším se vždy na další hodinu a v září na nový kurz.
Šárka H.
Martina P.
Cvičení fajn, jen prostory na převlečení nejsou příliš vyhovující - z běžné šatny jsme byly odsunuty do učebny bez sociálního zařízení či bez možnosti si alespoň umýt ruce. Domnívám se, že jisté hygienické zázemí by mělo být v současné době standardem.
Věra V.
trifidka
Super.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.