Movie dance


Průměrné hodnocení: 4.89
Hodnotilo: 27 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Lektor:
Vojta Lacko

Termín: 25.01.2018 - 31.05.2018

Cena: 1530 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:15 - 17:0025.01.2018Každý týden

Cena zahrnuje 17 lekcí.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Více zde: http://m.zumbasvojtou.webnode.cz/co-vas-ceka-/

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Z důvodu školních prázdnin se necvičí 8.2. a 29.3. Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jiřina C.
Lektorka byla milá, vždy usměvavá, pouze pod pojmem latinskoamerický tanec si představuji zcela něco jiného, než poskakování do rytmu. Chodily jsme dříve ke cvičitelce Nikol, příjmení si nepamatuji, ale u ní byla čača čačou, rumba rumbou, samba sambou atd. To byly opravdu tance se vším všudy..
Hankap
Všechny lekce byly skvělé:)
Irena M.
Nejúžasnější lektorka, vždy usměvavá a dobře naladěná. Její choreografie byly zvládnutelné pro všechny. Přeji jí, nám i vám, ať šťastně povije a brzy se vrátí. Irena M.
vasebova@csas.cz
Gabriela V.
Klárka byla skvělá, tak doufám, že i náhradnice bude stejná:-)
Markéta M.
Všechny hodiny s Klárou neměly chybu! :)
Monika P.
Velice příjemně vedené lekce. Úžasná lektorka.

Nejbližší plánované akce