Nordic walking pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 12 uživatelů
Upřesnění místa:
Krčský les U Labutě
Thomayerova
Praha 4
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 13.07.2016 - 27.07.2016

Cena: 330 Kč

Nordic walking pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0013.07.2016Každý týden

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

Hodinová lekce je zaměřena na prohloubení správné techniky chůze, zahrnuje též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po lesních cestách v Krčském lese v oblasti u Labutě.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo má rád chůzi a kdo chce zvýšit efektivitu pohybu a zapojit tak celé tělo.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 3 lekce.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Irena B.
S kurzem jsem byla velmi spokojená. IB
Irena B.
Ivana B.
Eva R.
Lekce s paní Gábinou doporučuji všem kdo se chtějí s NW nejen seznámit. Paní Gábina je milá, sympatická, trpělivá a vždy dobře naladěná. Lekce má skvěle připravené, přizpůsobené zdatnosti všech, v neposlední řadě vše vysvětlí, ukáže, chyby opraví, poradí a všechny dotazy zodpoví. Jsem maximálně spokojená a přihlásila jsem se i do pokračovacího kurzu. Eva R.
Jarmila C.
Kurzy p. Kvítkové jsou jedním slovem super. Doporučuji se přihlásit bez ohledu na věk. Nemám co víc dodat. Csapková
lenkamikulcova
Skvěle připravené kurzy pí Kvítkové. Pro mě bylo fajn, že se nejen chodí, ale i trochu posilují různé partie těla a hlavně se na závěr dobře protahuje. Pokaždé jiná rozcvička, jiné posilování. Pro ty zdatnější část trasy navíc, aby si pomalejší nepřipadaly někde zapomenuté. A pro všechny podpora ze strany lektorky. Chci dál pokračovat, takže určitě doporučuju. Lenka
he.pa@seznam.cz
Skvělý kurz! NW a paní Kvítkovou mohu jen doporučit. Helena
Zuzana T.
Kurz je skvělý, rozhodně doporučuji všem, kdo s hůlkami začínají - na některé věci člověk jen z článků na internetu nepřijde. Lektorka je velmi profesionální a milá, plánuji pokračovat v dalších kurzech. Zuzana T.
Sabina K.
Nemohla bych najít trefnější slova pochvaly, než že na její kurzy chodím pravidelně od srpna 2015 a přihlašuji se na další. Paní Gábina je úžasná, charismatická a pečující o nás svěřenkyně paní, že její kurzy upřímně doporučuji. A to zejména těm, kteří se chtějí hýbat v přírodě, ale sami se těžko, jako já, k tomu donutí. A mají tisíc důvodů, proč ten den NE. Přítomnost ostatních žen, ale zvláště radost na tváři paní Gábiny, že mě zase vidí, je MAGNETEM - a já ráda přijdu a zase jdu spokojená, nyní již se svými NW holemi. A příští rok půjdu zase - paní Gábina a NW jsou návykové!
Klára K.
Absolvovala jsem kurz pro začátečníky i pokročilé a oba se mi moc líbily. Paní Kvítková má vše skvěle připravené počítá i s tím, že jsme vytížené a zaměstnané ženy. NW mě baví a i dále se mu budu věnovat, za což jí rozhodně děkuji. Klára

Nejbližší plánované akce