Bulharsko

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 02.09.2018 - 09.09.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 13300 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Bulharsko se v poslední době vrací mezi oblíbené destinace.

Místo pobytu: letovisko Sluneční pobřeží, klidnější jižní část vzdálená 0,5 km od rušného centra letoviska (mnoho obchodů, restaurací a další zábavy), 3,5 km hezkou procházkou podél moře do historického Nesebru

Ubytování: hotel Happy Land, jednodušší dvoulůžkové pokoje s klimatizací, televizí. Hotel se nachází přímo u písečných dun cca 200 m od moře, v areálu hotelu bazén, ve srovnání s jinými hotely oáza klidu, bez animačních programů, ideální prostory na cvičení (venkovní sportoviště i krytý sál) 

Stravování: polopenze, večeře výběr ze 2 jídel

Doprava: letecky do Burgasu a odtud necelou hodinu autobusem

Pláž: dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Program: Na programu bude denně cvičení (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), turistika, nordic walking po mořském pobřeží, plavání v bazénu či v moři a výlety (nad rámec ceny pobytu). Veškerý program organizuje Miluška Nová

Cena: 13300,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování, stravování a cvičební program, při přihlášení do 31.1.2018 se cena snižuje na 12500,- Kč.

Příplatky: je možné si objednat stravu inclusive light v ceně 2000,- Kč (vzhledem k programu nedoporučujeme) nebo nápoje k večeři v ceně 500,- Kč za týden. 

Pobyt organizačně zajišťuje CK Globtour.

Pojištění: Pokud máte zájem o pojištění, uveďte to do poznámky v přihlášce. Cestovní kancelář nabízí zajištění pojištění Komfort v ceně 350,- Kč za pobyt nebo Plus v ceně 560,- Kč za pobyt. Rozsah obou typů pojištění najdete na:
https://www.ckglobtour.cz/docs/501/ecp-2018.pdf
 

Podrobnosti zde

FotogalerieHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.