Bulharsko


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 02.09.2018 - 09.09.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 13300 Kč

Bulharsko již skončil a nelze jej tedy objednat

Bulharsko se v poslední době vrací mezi oblíbené destinace.

Místo pobytu: letovisko Sluneční pobřeží, klidnější jižní část vzdálená 0,5 km od rušného centra letoviska (mnoho obchodů, restaurací a další zábavy), 3,5 km hezkou procházkou podél moře do historického Nesebru

Ubytování: hotel Happy Land, jednodušší dvoulůžkové pokoje s klimatizací, televizí. Hotel se nachází přímo u písečných dun cca 200 m od moře, v areálu hotelu bazén, ve srovnání s jinými hotely oáza klidu, bez animačních programů, ideální prostory na cvičení (venkovní sportoviště i krytý sál) 

Stravování: polopenze, večeře výběr ze 2 jídel

Doprava: letecky do Burgasu a odtud necelou hodinu autobusem

Pláž: dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Program: Na programu bude denně cvičení (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), turistika, nordic walking po mořském pobřeží, plavání v bazénu či v moři a výlety (nad rámec ceny pobytu). Veškerý program organizuje Miluška Nová

Cena: 13300,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování, stravování a cvičební program, při přihlášení do 31.1.2018 se cena snižuje na 12500,- Kč.

Příplatky: je možné si objednat stravu inclusive light v ceně 2000,- Kč (vzhledem k programu nedoporučujeme) nebo nápoje k večeři v ceně 500,- Kč za týden. 

Pobyt organizačně zajišťuje CK Globtour.

Pojištění: Pokud máte zájem o pojištění, uveďte to do poznámky v přihlášce. Cestovní kancelář nabízí zajištění pojištění Komfort v ceně 350,- Kč za pobyt nebo Plus v ceně 560,- Kč za pobyt. Rozsah obou typů pojištění najdete na:
https://www.ckglobtour.cz/docs/501/ecp-2018.pdf
 

Podrobnosti zde

FotogalerieHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

eva.mojziskova@volny.cz
Super dovolená spojená se cvičením s jako vždy skvělou cvičitelkou Miluškou. Ubytování přesně podle popisu v nabídce, v klidném místě, zároveň kousíček od rušného večerního života, kterého jsme opravdu užívaly, oceńovaly téměř v každém podniku živou hudbu, možnost si zatancovat. Ranní cvičení na pláži bylo příjemné a krásné, a přestože bylo v moři poměrně hodně řas, našly jsme místo, kde nebyly a tam pak chodily, prostě spokojenost se vším včetně jídla, které sice bylo trošku monotónní, ale ten týden se to dalo lehce snést. Velice vydařený týden !!!!!

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.