Bechyně


Průměrné hodnocení: 4.57
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel U Draka

Instruktor: Boučková Jana

Termín: 20.05.2018 - 26.05.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 5600 Kč

Bechyně již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Bechyně, malebné město v jižních Čechách
Ubytování: hotel U Draka, dvoulůžkové až třílůžkové pokoje, na pokoji sociální zařízení, televize a lednička 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: zdravotní cvičení v sále hotelu, turistika, nordic walking, přednášky, za poplatek možnost využití procedur v bezprostředně sousedících Lázních Jupiter

Cena: 5600,- Kč

Více informací ZDE

Fotografie ZDE

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Helena K.
Můj první pobyt se Stobem předčil po všech stránkách mé očekávání. Perfektní organizace, výborné jídlo, pohodlné ubytování. Ale největším překvapením, srdcem a andělem strážným byla Dagmar a dovoluji si tvrdit, že na výsledném pozitivním dojmu se podílela 80%. Dala meditacím, józe, přednáškám a tanečnímu cvičení tu nejvyšší úroveň. Děkuji za povznášející pocity, které u mne vyvolávala. Helena K.
Blanka T.
Bechyně byla moc fajn. Ohromilo nás jídlo. Tolik zeleniny a ovoce bylo milé překvapení a dietní strava rovněž. Cvičení a meditace s Dagmar byly moc příjemné. Vrátila jsem se o 1kg lehčí, nabitá energií a připravená užívat si léta. Blanka T.
Miroslava M.
Fantastické cvičení Dagmar Jackson zastínilo drobné nedostatky. Vadilo mi pečivo k večeři,pavučiny na pokojích i v sále,kde se cvičilo. Hotel U Draka nic moc,kouř všude,příšerné zvuky z kuchyně i o půlnoci. Ovšem nedaleký objekt Jupiter, to byla jiná káva! Fantastický oběd, příjemná obsluha,výběr ze dvou salátů. Co se týče samotné Bechyně,fascinovaly mě středověké hradby a výstup od Lužnice po 220 schodech. Cykloturistické trasy zklamaly. Jet na kole z Bechyně do Tábora po červené podél Lužnice, to je kaskadérský výkon. Ona je to vlastně turistická trasa. Značení místních cyklotras žádné. Třeba jezdit po paměti. Jinak číslem označené cyklotrasy většinou po silnici.Do Bechyně už ne. Mirka z Pardubic
Michaela R.
Krásné místo, příjemné kolegyně, milá a usměvavá Dáša, prostě úžasná dovolená!
Klára H.
Skvělé a dobře zorganizované, Dagmar jako vždy excelentní. Ohledně stravy se moc snažili a byla opravdu dobrá, luxusní porce ovoce a zeleniny. Mínusem byl hluk od aut ze silnice přiléhající k parku (U Draka) a také v "tělocvičně" by mohli lépe uklízet. Vymetly jsme všechny pavučinky. Trošku chybělo plavání, které je u STOBu zvykem - nebylo ale inzerováno, takže OK. Bechyně je krásné město se senzačním okolím a možnostmi výletů, jela bych zase.
Danuše D.
trantyrova
Pěkné jednoduché ubytování, výborné jídlo a hlavně úžasné cvičení, krásné okolí na turistiku...plná spokojenost

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.