Základní kurz zdravého hubnutí se speciálním cvičením pro ženy v Contours


Průměrné hodnocení: 4.83
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Klub Contours
Národní 961/25
Praha 1 10000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Kristýna Hosnédlová

Termín: 18.02.2019 - 08.04.2019

Cena: 3590 Kč

Základní kurz zdravého hubnutí se speciálním cvičením pro ženy v Contours již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:30 - 21:0018.02.2019Každý týden

Chcete shodit pár přebytečných kilogramů, líbit se sobě i manželovi či znovu nabýt sebevědomí?  Dostali jste se do situace, kdy vás netěší pohled na vaše unavené a zmožené tělo a rádi byste s tím něco udělali? Jste časově vytížená a ráda byste si našla chvilku pro sebe a své tělo?

Vyrazte s námi na kurz zdravého hubnutí se speciálním cvičením pro ženy v Contours a zjistěte, že se můžete cítit lépe, ztratit nějaké to kilo navíc a naučit se zvládat své všemožné chutě.

Co absolvováním kurzu získáte?

 • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
 • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
 • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
 • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
 • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
 • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá každý týden dvě hodiny a součástí je vždy povídání doplněné pohybovou aktivitou. V příjemném prostředí skupiny se budeme učit sestavit si zdravý a chutný jídelníček. Budeme se bavit o okolnostech, které ovlivňují jedení, učit se zvládat emoční situace jinak než jídlem a probírat další zajímavá témata. Druhá hodina je pohybová a je věnovaná speciálnímu cvičení Contours, které je uzpůsobené pro ženy, které chtějí zvýšit svou kondici či zhubnout.

V čem je cvičení Contours speciální?

 • Jedná se o kruhový trénink – 10 posilovacích strojů v kruhu a 10 stanovišť pro aerobní cvičení.
 • Cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund.
 • Celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut – cvičit však můžete, jak dlouho chcete – v rámci kurzu budeme cvičit 60 minut
 • Contours je pouze pro ženy.
 • Cvičení s vámi vede zkušená trenérka, která vám ukáže, jak správně provádět jednotlivé cviky.
 • Cvičíte na posilovacích strojích vyrobených výhradně pro ženy. Naše stroje mají pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení.
 • U cvičení není překážkou jakýkoli věk, váha či zdravotní stav a je velmi prospěšné pro vaše zdraví.

Co vás na kurzu čeká?

Tento 8-týdenní kurz - stejně jako ostatní kurzy STOBu - vás...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta M.
Kurz předčil moje očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných rad jak si poradit se svou životosprávou.
Barbora S.
Kromě rozhýbání v tělocvičně bylo pro mě velice důležité rozpoznávání potravin, časování apod. Nákup v Tescu se sdílením zkušeností a předáváním tipů byl velice inspirativní i návštěva nutriční specialistky, ale každá hodina byla přínosná. Na některá cvičení (mindful eating, výzvy apod.) nikdy nezapomenu. Přínosné jsou i brožurky, snad mi pomohou po kurzu pokračovat.
Markéta H.
Diskuse ve skupině, sdílení pocitů a zkušeností byl pro mě jeden z velkých benefitů a pomohlo mi to ve znovu-nastartování svého zdravého životního stylu. Zhubla jsem skoro 5 kg a i přesto, že Markéta Brožová je skvělá trenérka, upřednostnila bych klasické/aerobní cvičení než cvičení na strojích. Na druhou stranu Countours nabízí i jiné možnosti (zumba), což mi maximálně vyhovuje a našla jsem si druh pohybu, který mi vyvhovuje. Moc díky i Kristýně - vedení skupiny 15 žen není snadné, tak si s náma vždy poradila velmi dobře a dokázala pokaždé nastolit pohodu a příjemnou atmosféru.
Anna J.
Kurz byl v prijemnem modernim prostredi, lektorka na cviceni byla profesionalni a mila, venovala se i za hranice povinnosti.... Kurz by mohl byt delsi.
Eva R.
Kurz je zkrácený, 8týdenní - vyhovoval by mi kurz delší. Stroje v Contours byly na mě těžké, ale lektorka Markéta Brožová je velký profík. Na kurzu se vytvořila prima motivační parta "holek".
calounictvi.a@seznam.cz
Kurz se mi líbil, jsem vdečná za různé témata o výživě. Cvičení v Contours se mi rovněž moc líbilo. Chválim naši cvičitelku,která nám ukázala a vysvětlila různe cviky i mimo svou hodinu. Zhubla jsem 4,5 kg Akorát posledných dvou lekcií jsem se nezúčastnila z důvodu úrazu na lyžích. Kurz vřele doporučuji všem který chtějí neco udělat se svou váhou. Lubomíra Antochová

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.