Základní kurz zdravého hubnutí


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Hlavní třída 27
Ostrava 70800
Zobrazit na mapě

Lektor:
MUDr. Šárka Andělová, CSc.
sarkaAndelova@seznam.cz
731 464 387

Termín: 15.06.2021 - 31.08.2021

Cena: 3890 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:30 - 19:0015.06.2021Každý týden

Cena kurzu je včetně lékařského vyšetření.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Denisa S.
Děkuji paní doktorce Andělové za skupinový kurz, který probíhal v neformální a přátelské atmosféře. V průběhu kurzu jsem konečně získala účinný návod, jak trvale zhubnout bez různých diet, které jsem předtím držela. Spolu s paní doktorkou jsme postupně upravovaly naše stávající jídelníčky a získávaly přehled o kalorických hodnotách různých potravin. Všem v kurzu se podařilo zhubnout :-)
Andrea B.
Doporučuji pro všechny, kteří vyzkoušeli co se dá, a stále se točí v kruhu přiberu-zhubnu- přiberu. Paní doktorka Andělová přistupuje ke každému klientovi individuálně, trpělivě a zkušeně. Základní kurz nastartuje minimálně změnu v myšlení stravování. Pak už jen vydržet nebo se pokusit znovu nastartovat v kurzu.
Marie Z.
Když chcete nejen zhubnout, ale váhu si i udržet, musíte se nejdřív srovnat s tím, že změníte jídelníček na celý zbytek života. Díky paní doktorce a jejímu vedení jsem si přesně ujasnila, co z jídelníčku je vhodné a v jakém množství, co úplně vyřadit. A nastavit si dlouhodobě udržitelné stravování. Dobře investované peníze. Ještě v sobe musím najít vůli vytrvat.
Jana D.
Tento kurz mohu jen doporučit. MUDr. Andělová vždy poradí, co děláte špatně, jak složit jídelníček lépe, čeho se vyvarovat. Po ukončení kurzu budete vědět jak na to, osvojíte si stravovací návyky a dál můžete hubnout.
kveta.stankova@volny.cz
Oceňuji trpělivost MUDr. Andělové a její nenásilný a povzbuzující přístup. Vyhovovalo mi tradiční pojetí a zároveň poskytnutí věcných nezavádějících informací k alternativní výživě, pokud jsme měli dotazy. Květa S.
Helena U.
Kurz se mi líbí. Hubnu sice málo, ale dovídám se hodně věcí, jak upravit jídelníček. Věřím, že si už lepší stravování uchovám a výsledky se nakonec dostaví.

Nejbližší plánované akce


Poslední 2 volná místa!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením lektorky STOBu Venduly Kosňovské získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.