Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 31 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14000

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 04.06.2019 - 11.06.2019

Cena: 240 Kč

Taneční cvičení NIA již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 19:0004.06.2019Každý týden

Cena zahrnuje 2 lekce.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

 

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

 

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Necvičí se 12.2. 2019 z důvodu školních prázdnin.

 

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana K.
Paní Dáša je stále usměvavá, člověk odchází příjemně rozhýbaný, uvolněný a nabitý endorfiny. Jana.
Anna K.
Cvičení NIA s Dášou bylo nádherné, osvěžující, zábavné, zkrátka perfektní. Příští školní rok se hlásím znovu. Dáša je usměvavá, vždy dobře naladěná a cvičení s ní hladí nejen tělo, ale i duši. A.Knechtova
vjitka@seznam.cz
Dáša je úžasná lektorka, její hodiny jsou dokonalé spojení sportovní aktivity a zábavy.
Jiřina C.
Velmi příjemná cvičitelka, vždy s úsměvem Chadimová J.
vjitka@seznam.cz
Cvičení s Dášou bylo perfektní - jako vždycky a už se moc těším na další pokracování.
blanka.fidlerova@ceskapojistovna.cz
Cvičení NIA s lektorkou Dášou se mi moc líbí. Pomohla mi s uvolněním krční páteře a celkově si zlepšuji kondici včetně hubnutí :-)
Štěpánka V.
Cvičení bylo moc příjemné, žádné sestavy, na které se musím soustředit, ale jen radost z pohybu a vnímání sama sebe :-) Děkuji moc za to a cvičitelce Dáše za radost ze života a pohybu, kterou nám předává.
vecerkova
Jana H.
Cvičení Nia bylo úžasné. Hlavně díky cvičitelce Dáše. Pozitivní energií srší a dovede jí předat i ostatním. Získala jsem stabilitu, radost z pohybu a uvolnila páteř. Bohužel jsem se mohla zúčastnit pouze poloviny lekcí. Velice bych uvítala, kdyby bylo možné platit nejen celý kurz, ale při volné kapacitě i jednotlivé hodiny,
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Pokračování úspěšné konference.


Přijďte si změřit složení těla a poznat, že stravování ani hubnutí není žádná věda