Fit-aerobik a posilování


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 37 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Hana Hejlová

Termín: 25.10.2021 - 15.11.2021

Cena: 440 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 18:5525.10.2021Každý týden

Cena zahrnuje 4 lekce. 

Lekce budou rozděleny na dvě části: v první půlhodině budete cvičit ve stoje aerobik bez poskoků. Výběr prvků a jejich skládání v jednoduchou sestavu bude podřízen cíli této části lekce - zvyšovat fyzickou kondici, posílit kardiovaskulární systém, budovat vytrvalost a spalovat tuky. Cvičit se bude sice v nízkém, ale konstantním tempu.
Druhá část lekce bude věnována posilování ve stoje i v leže. Ve stoje budete využívat váhu vlastního těla a pracovat na rozvoji stability. V leže posílíte celé tělo, ale také se důkladně protáhnete jak mezi cviky, tak na závěr.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Blanka V.
Jak už jsem psala v minulém hodnocení, Dita je šikovná a zkušená lektorka, která nás stimuluje k výkonům. Z jejích hodin, které jsou sestaveny z aerobiku a posilování chodím spokojená, unavená a s dobrým pocitem, za což jí děkuji.
lamprechtova@fadn.cz
Dita mi velmi vyhovuje, chodím na tento kurz, protože mě baví taneční aerobic, člověk musí myslet na kroky a nikoliv na starosti. Všude se nabízí nejrůznější moderní cvičení, ale mně vyhovuje právě toto, kterého je již pomálu. Posilování v 2. půli přežiji, je také třeba. Na hodinky nekoukám, což je u mě signál, že se mi to líbí. Možná bych o fous protáhla právě tu taneční část. Světlana
Eva M.
Výborné cvičení. Vyvážená skladba hodiny, oceňuji posilování s různým náčiním.
Květa H.
Jana J.
Dita byla perfektní. Děkuji, že přes léto jsem se mohla zúčastnit tohoto cvičení. Jana Jůzová
Jana J.
Dita byla perfektní. Děkuji, že přes léto jsem se mohla zúčastnit tohoto cvičení. Jana Jůzová
Lucie R.
Dita je podle mého názoru nejlepší cvičitelkou na aerobik v rámci Stobu.
Radka L.
Eva R.
Dita je skvělá lektorka, umí nás perfektně vyhecovat a na lekce je vždy připravena (nevymýšlí sestavy na místě :-)) Každou hodinu s ní si velmi užiji a dá mi pořádně do těla - nejdřív aerobně rozhýbat a pak zaposilovat. Eva R.
janavetrovcova3@seznam.cz
Návrat Dity do nabídky cvičení jsem už netrpělivě očekávala.Její hodiny mi vyhovovaly vždy(s kamarádkou chodíme na cvičení s Ditou mnoho let). Ať už strukturou, promyšlenou choreografií s přiměřenou náročností a vyhovujícím posilováním rovnoměrně všech svalových skupin, po kterém následuje dokonalé protažení a uvolnění. Je to jedno z mála cvičení, kdy nemám přetížené a po cvičení málo uvolněné trapézy a následně bolavá záda a odcházím příjemně unavená a pozitivně naladěná a těším se na další lekci.Mně velmi vyhovuje a za něj děkuji :-)

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (jóga, zdravotní cvičení, pilates, salsa) a cvičte pravidelně pod vedením zkušených instruktorů.

Cvičit s námi můžete naživo v Praze nebo online a odkudkoliv!


Přijďte si nechat změřit složení těla, ochutnat zdravé potraviny nebo se zúčastněte workshopů a cvičení. 

Vstup ZDARMA. :-)