Workshop: Jak začít hubnout a být v tom úspěšný?


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma ZOOM
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 07.11.2020

Cena: 150 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota10:10 - 11:2007.11.2020

Máte už za sebou pár pokusů o zhubnutí, které se nezdařily? 

Na praktickém workshopu pod vedením zkušené lektorky STOBu zjistíte, jak si stanovit správný cíl, který vás bude motivovat od začátku až do konce, abyste byli při hubnutí konečně úspěšní. 

Workshop proběhne ONLINE na platformě ZOOM v rámci tradiční akce Dne zdraví se STOBem. Více informací o celé události se dozvíte zde. 


Naučte se stanovit si motivující a dosažitelný cíl

Umíte si nastavit optimální hubnoucí cíle? Nebo vás vaše cíle spíše demotivují?

Pokud tomu tak je, můžeme vás ujistit, že v tom nejste sami. Mnoho lidí si při snaze zhubnout stanoví nedosažitelné a demotivující cíle, kterých zřídkakdy dosáhnou. Od zítřka zkrátka chtějí být jinými lidmi - krásnějšími, štíhlejšími a 100 % úspěšnými. Takto nereálný představy však často vedou k tomu, že dříve nebo později „selžou“.

Zkuste to tentokrát jinak! Na workshopu se naučíte, jak si správně stanovovat cíle (které se nemusí týkat jen hubnutí) a jak jich co možná nejpříjemnější cestou dosáhnout. Vyzkoušíte si zážitkovou techniku, díky které nahlédnete do budoucnosti a zjistíte, jaké to bude, až docílíte vysněné váhy.

"Jaké to bude, až zhubnu 10, 20 nebo 50 kg?" V rámci workshopu zjistíte nejen to, jaké to bude zbavit se přebytečných kilogramů, ale především to, jakým způsobem tohoto cíle skutečně dosáhnout.

Kdo vás workshopem provede?

Workshopem vás provede lektorka STOBu a psychoterapeutka Petra Mocová.

Petra pracuje jako gestalt terapeutka a výživová poradkyně a je zároveň dlouholetou lektorkou kurzů zdravého hubnutí se STOBem. Jídlo je její osobní i profesní vášní. Ráda propojuje témata terapie a výživy tak, aby jídlo bylo radostí a ne starostí. 


Jak workshop proběhne?

Workshop proběhne online na platformě ZOOM, kterou s oblibou využíváme již od jara letošního roku. 

Práce se ZOOMem není složitá. ZOOM je nicméně dostupný pouze v angličtině, proto jsme pro vás vytvořili malý manuál, který vám pomůže se v prostředí ZOOMu rychleji a lépe zorientovat.


>> Jak na ZOOM zjistíte v přehledném manuálu <<


 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zora S.
Odnesla jsem si cenné infomace, je fajn, že se zapojily i jiné dámy. Prezentace měla hlavu a patu, problematika byla dobře vysvětlena.
Jana K.
Kateřina N.
Vlasta Březinová
Uteklo to rychle. Péťa je moc milá a příjemná, dokázala bych ji poslouchat pořád. Už jsem s ní absolvovala Váš kurz Všímavého jedení, ale tenkrát jsem byla hodně ve spěchu. Včera jsem si zopakovala základní pravidla všímavého jedení a myslím (vím), že se pokusím tyto pravidla aplikovat co nejvíce.Prostředí, občerstvení - všechno moc chválím. Vlasta B.
Kristýna G.
Jana H.
Večer se nesl ve velmi příjemném duchu, přednášející byla skvělá!!!
magdalena R.
děkuji za přínosnou přednášku a přijemne prostředí Magdalena B.
Jitka G.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.