MUDr. Hana Mojžíšová

Specializace: Interní lékařství, obezitologie

Motto: „Kdo chce mít fit kondici, zdraví i postavu, měl by se naučit jíst"

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Jsem vystudovaná dětská lékařka, atestovaná v oboru vnitřního lékařství. Absolvovala jsem postgraduální vzdělávání pro lékaře v oboru obezitologie dětí i dospělých (garant Česká lékařská komora) a akreditovaný kurz Poradce pro výživu společnosti Nutris. Jsem členkou České lékařské společnosti JEP – České obezitologické společnosti, členkou Společnosti pro výživu a Aliance výživových poradců ČR. Členové Aliance se řídí Kodexem výživového poradce, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.

Svou odbornost si stále rozšiřuji na odborných seminářích a konferencích a sleduji nové a moderní výživové trendy a novinky v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Jsem zastáncem komplexního přístupu k člověku, příznivcem zdravého životního stylu a snažím se sama se těmito zásadami řídit, neboť jsem přesvědčena, že to má smysl.

O mně:

Dle odborníků jídlo ovlivňuje zdraví z 70 %, tzn., že to co jíme a jak žijeme, může být prevencí civilizačních onemocnění. Nejsem zastáncem rychlých změn, které většinou nemají dlouhé trvání.

Nejsem prodejce zázraků na hubnutí. Hledám trvalé řešení pro své klienty.

Zhubnout není těžké, těžké je si přiměřenou hmotnost udržet. Změna životního stylu s postupnou změnou stravovacích návyků smysl má.

Změna životního stylu znamená změnu postoje k sobě samému, k životu…

Co nabízím:

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu pro celou rodinu v době zdraví i v nemoci. Bez počítání kalorií a bez prodeje produktů na hubnutí. Komplexní přístup a praktická řešení.

Naslouchám životnímu příběhu každého klienta a snažím se spolu s ním nalézt řešení jeho problému v rámci jeho životní reality – zdravotní omezení, alergie či nesnášenlivosti potravin, období po ukončení sportovní činnosti, stravování při sedavém způsobu života při náročném zaměstnání, období těhotenství, kojení, menopauzy. Častými klienty jsou i "chroničtí začátečníci" po neúspěšných hubnutí. 

Spolupracuji i s klienty, kteří neřeší hmotnost a  přicházejí se zájmem se lépe stravovat, dozvědět se více o moderních výživových trendech, o potravinách, které mají smysl zařadit  či vynechat v rozumném jídelníčku, chtějí rozumět lépe svému tělu, lépe se vyznat v potravinách a jejich vhodných kombinacích, neřeší problém nadváhy ani problémy zdravotní.

Nabízím jednotlivé konzultace s Analýzou složení těla, jednotlivá měření, dlouhodobou spolupráci s online komunikací, praktické rady jak často známé znalosti převést do praxe. Posílám recepty a další informační materiály. 

Jsem smluvním partnerem benefitních společností Ticket benefits, Benefit management či Cheque Déjeuner – možná platba poukázkami těchto společností. 

Možnost platby platební kartou.

Můžeme něco změnit nebo ne, je to otázka volby každého z nás. Každá změna má smysl  - pro naši postavu, zdraví i kondici.

 

Adresa: Opletalova 1535/4, Praha 1, 110 00, (metro A,B,C)

1. patro, č. dveří 138. provozní doba 8-18 hod, konzultace po telefonu / Facetimu / Skypu možné i o víkendu.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (jóga, zdravotní cvičení, pilates, salsa) a cvičte pravidelně pod vedením zkušených instruktorů.

Cvičit s námi můžete naživo v Praze nebo online a odkudkoliv!


Přijďte si nechat změřit složení těla, ochutnat zdravé potraviny nebo se zúčastněte workshopů a cvičení. 

Vstup ZDARMA. :-)