MUDr. Alexandra Moravcová

Specializace: Endokrinologie, obezitologie

Motto:

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Vzdělání a praxe:

Vzdělání:

Fakulta dětského lékařství UK, 1. atestace z pediatrie, nástavbová atestace z endokrinologie.

Postgraduální vzdělání: – kurz akupunktury, kurz dětské obezitologie, kurz behaviorální intervence v léčbě obezity společnosti STOB.

Pracoviště: Klinika dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice Praha, endokrinologická a obezitologická ambulance – zde pouze pro děti a dospívající, péče hrazena zdravotními pojišťovnami. 

členka České endokrinologické společnosti ČLS JEP, členka pediatrické sekce České obezitologické společnosti ČLS JEP

členka Fóra zdravé výživy, o. s., a občanského sdružení Výživa dětí,

členka redakce časopisu Zdraví.

Poradna pro snižování nadváhy: CIMED – Centrum integrované medicíny, od r. 2008 – zde pouze pro dospělé.

O mně:

Co nabízím: odbornou pomoc na cestě snižování nadváhy individuálním poradenstvím, kde stanovíme reálné cíle a vše budeme směřovat ke změně životního stylu se zdravým stravováním, začleněním pohybu dle Vašich zdravotních i časových možností i relaxací.

a) Toto nabízím buď jako jednotlivé konzultace – úvodní 650 Kč (60 minut), kontrola se zhodnocením dosavadních kroků a pokroků 300 Kč.

b) Klientům, kterým vyhovují pro začátek návodné jídelníčky, pomohu jídelníčky sestavit na 6 týdnů. Doplňkem v případě zájmu může být  akupunktura (napínáčků v bodu hladu), se sestavenými jídelníčky se bez hladu a přemáhání chutí naučíte jíst pravidelně a v menším množství. Nejde o diety, ale o racionální pestré jídelníčky se správným zastoupením bílkovin, tuků i sacharidů, které zohledňují Váš naměřený bazální metabolismus.

Cena se vstupní konzultací, vyšetřením a jídelníčky na 6 týdnů je 1600 Kč.

Počet kontrol a další postup určujeme spolu individuálně dle Vašich potřeb, chuti a možností. Kdo chce, může pokračovat až do 16. týdne.

Cena kontroly je 200 Kč.

Cimed Centrum integrované medicíny Praha 5, Mělnická 3 , 5. patro

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

EvaG
Paní doktorka Moravcová je pro mne ten správný partner do nepohody. Její celkový přistup při konzultacích je moc fajn. Její jídelníčky mi konečně otevřely oči. Za celou dobu jsem nikdy nestrádala a nestrádám, ale naopak mnohem víc si vše vychutnám a uvědomuji si, že moje tělo jídlo prostě potřebuje a tak je pro mě 1000x lepší vše si připravit a vychutnat a možná o něm i chvilku přemýšlet, než po 8 hodinách práce zhltnout chlebíček "na stojáka" v lahůdkách. Jsem opravdu moc ráda, že jsem paní doktorku poznala a i touto cestou bych jí moc ráda poděkovala.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (jóga, zdravotní cvičení, pilates, salsa) a cvičte pravidelně pod vedením zkušených instruktorů.

Cvičit s námi můžete naživo v Praze nebo online a odkudkoliv!


Přijďte si nechat změřit složení těla, ochutnat zdravé potraviny nebo se zúčastněte workshopů a cvičení. 

Vstup ZDARMA. :-)