Mgr. Barbora Pavlíková, DiS.

Specializace: Individuální výživové poradensví, lektor, instruktor pohybu. Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY AKTUÁLNĚ BOHUŽEL NEPŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTY.

Motto:

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Střední průmyslová škola potravinářských technologií

Vyšší odborná škola ekonomických studií (DiS.)

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra (Výživové poradenství a sportovní diagnostika, wellness specialista)

Instruktor zdravotní tělesné výchovy

Lektor výživy

Fitness trenér

Lektor STOB (školení v metodice KBT)

O mně:

Zdravému životnímu stylu se věnuji již mnoho let. K této zálibě mě přivedly moje nadbytečné kilogramy a opakovaná snaha se jich zbavit. Když se mi po mnoha vzestupech a pádech začalo dlouhodobě dařit a moje úsilí začalo být konečně viditelné, chtěla jsem se v této oblasti, která mě začala velice bavit a naplňovat, posunout dál, což mě přivedlo ke studiu na vysoké škole.

Během studia se můj koníček začal pomalu stávat mojí prací. Věnovala jsem se individuálnímu poradenství a působila jako instruktor pohybu. Postupně se k tomu začaly přidávat i další oblasti zdravého životního stylu.

Momentálně se věnuji individuálnímu výživovému poradenství, jsem lektorem výživy, učitelkou pohybové kultury na střední škole a osobním trenérem.


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.