Bc. Milada Hartmanová

Specializace: Nutriční terapeut

Motto: Nutriční terapie s laskavostí a respektem.

Kontakt:
hartmanovamilada@gmail.com

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Vystudovala jsem bakalářský studijní program Nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Absolvovala jsem školení v metodice společnosti STOB k vedení skupinových kurzů hubnutí zahrnující využití kognitivně behaviorální psychoterapie v terapii obezity.

O mně:

O výživu se zajímám už od mala, a vyzkoušela jsem nejrůznější formy stravování. Nejdříve jsem tíhla k alternativním výživovým směrům, poté jsem několik let byla lakto-ovo-vegetarián, prošla jsem si obdobím veganství, vitariánství i bezlepkové diety. Nakonec jsem se vrátila k řekněme standardnímu stravování s obsahem masa i mléčných výrobků.

Celý život jsem bojovala s vyšší váhou. Několikrát jsem ji úspěšně shodila, ale poté zase nabrala zpět. Ke stabilizování váhy mi kromě vyváženého jídelníčku pomohla hlavně práce s mojí psychikou.

Věřím tomu, že nastavení, které si vytvoříme v hlavě, je pro změnu životního stylu a případné hubnutí to naprosto nejdůležitější.

Pomohu vám:

 

Věřím tomu, že laskavost je cesta ke štěstí. Zvlášť v procesu hubnutí je sebeláska podle mě nejdůležitější. Jak k sobě sami mluvíme? Jak přistupujeme k chybám, které děláme? 

 

U mě najdete rozumný realistický přístup, výživu dle oficiálních doporučení, laskavost a respekt.

 

Momentálně jsem na mateřské dovolené, opět k dispozici budu na začátku roku 2024.

 

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 



Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.