Třeboň


Průměrné hodnocení: 4.78
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
penzion Siesta

Instruktor: Jana Machová

Termín: 08.08.2021 - 14.08.2021 Přidat do kalendáře

Cena: 7200 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Pojeďte s námi na harmonický pobyt v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která patří mezi šest českých biosférických rezervací UNESCO.

 


Místo pobytu: Třeboň, historické lázeňské město v jižních Čechách

Ubytování: penzion Siesta u hradeb historického středu města, dvoulůžkové až třílůžkové pokoje, sociální zařízení na pokoji, televize, připojení k internetu, lednička na chodbě 
Vzdálenost od historického centra města kolem 5 minut.

Stravování: v rozsahu plné penze, snídaně v penzionu, obědy a večeře v Bertiných lázních

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: cvičení (aerobní, zdravotní, cvičení s overbally a gumičkami) v tělocvičně Kulturního centra Roháč vzdáleného 15 minut pěší procházky lázeňským parkem, 2x vstup do 25m bazénu s mírně slanou vodou v 1 km vzdáleném lázeňském komplexu Aurora, kde je zdarma k dispozici i Vodní svět nabízející množství aqua atrakcí, jako jsou např. divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly, odpoledne turistika a nordic walking. V okolí je mnoho tras pro cyklistiku a inline brusle, tato aktivita ale nebude centrálně organizována.

Cvičení povede a další program bude zajišťovat Jana Machová.

Cena: 7200,- Kč
Cena zahrnuje ubytování, stravování a program, v ceně není zahrnut poplatek místnímu úřadu, který město Třeboň stanovilo pro rok 2021 ve výši 35,- Kč/den.

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana M.
Na pobytu od STOBU jsem byla po třetí, jsem velmi spokojená. Cvičení bylo bezvadné, Miluška jako vždy v naprosté pohodě, připravený program byl také skvělý. Ubytování v penzionu Siesta bezchybné, jen kdyby nás netrápili komáři, ale to neovlivníme. Miluška i přes svůj věk je stále velmi vitální a dokáže mne nabít a ohromit svou energií, chtěla bych být jako ona. Doufám, že se ještě budu moci zúčastnit dalších pobytů. Jana M.
libusepeslova@seznam.cz
Na pobytu od STOBU jsem byla po druhé, a opět velmi spokojená. Cvičení bylo skvělé, stále usměvavá Miluška, mě přiměla svojí energií k zamyšlení nad tím, že bych měla, ač mi bude 60 let, se sebou něco dělat. Miluška se nám skvěle věnovala po celý týden pobytu. Přiděluji ji 5 hvězdiček, a těším se na další pobyty. Líba P.
Iveta K.
Pobyt se vyvedl a vše bylo k naprosté spokojenosti.Byla jsem poprvé a nemám co vytknou,jsem spokojená,cvičení se stále usměvavou Miluškou bylo perfektní,Ještě bych potřebovala tak tři dny navíc abych toho stihla více projít a poznat,ale snad nikdy příště.Už se těším na další pobyt,který si určitě z nabídky vyberu.
krivinkova
Cvičení na velkých míčích originální. I s malými až 3 ks - výborné na stabilitu. Bazén daleko a obsazený v době, kdy se nám to hodilo. Někdo chodil ráno, ale nestihl snídani. Dita příjemná. Strava dobrá, ale zatím nejvyváženější v Bystřici. Nachodily jsme spoustu km, denně přes 10. Město kulturní a zajímavé, jen trochu přelidněné zvl. cyklisty. Dáša K.
Jana P.
Špičkově strávený týden. Dita super, cvičení super, strava v obou zařízeních vynikající. Jen pro upřesnění bych uvedla, že kuřačky tam byly 3, max. 4.
Věra V.
Pobyt se opět vyvedl,cvičení s Ditou opět perfektní.Jen ubytování mě trošku zklamalo počítala jsem s dvoulůžkovým pokojem byl třílůžkový s terasou pěkný ,ale jen do té doby než se pod ní začalo vysedávat na kouření . Všechen kouř nám šel do pokoje takže jsme nemohly ani otevřít okno. Bylo by dobré zjistit kdo je kuřák a tento pokoj jim přenechat byl by pro ně idealní Věra
Jiřina F.
Vše bez chybičky,na 1 s hvězdičkou,moc jsem si to užila.DOPORUČUJU. Foltanová
Miroslava M.
Úžasný pobyt,obdivuhodná a vynikající cvičitelka Dita. Ovšem nějaké zápory by se našly. Nejvíce mi vadily kuřačky. Měly jsme sice pěkný pokoj s terasou, ale pod ní se střídaly party kuřaček a neustále nás podkuřovaly. Tentokrát jich bylo hodně. Tak polovina. Počítala jsem s ubytováním pro dvě osoby, ale na koupelnu a WC jsme byly tři. Bazén v Auroře jsem nevyužila, protože byl neustále přelidněný.Jídlo v Bertiných lázních výborné, v náhradní restauraci horší, filé naprosto přesolené.Příští rok zkusím jiný pobyt, protože Dita tam nebude. Pak se možná vrátím.Hlavně kvůli Ditě. Její optimismus mě fascinuje.Mirka z Pardubic
kocandova@atlas.cz
Letošní cvičení na velkých balonech bylo fajn. Obdobně i zbývající náplň kursu. Snad jen vedro mohlo být malinko menší. Ovšem jinak jsem z pobytu v Třeboni nadšená. Alena K.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba jóga. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova celou zimu! 


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Během ledna a února pravidelně zveřejňujeme profesionální cvičební videa zdarma, se kterými si dáte bezpečně do těla. Videa vznikla ve spolupráci se značkou F&F.