Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.8
Hodnotilo: 30 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 2 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 17.09.2020 - 26.11.2020

Cena: 1300 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0017.09.2020Každý týden

Cena zahrnuje 10 lekcí.

Máte chuť vyzkoušet si novou formu pohybu, která je navíc zábavná? Vyzkoušejte NIA, kardiovaskulární taneční cvičení, které kombinuje prvky taichi, taikwanda, tance a jógy. NIA představuje spojení těla a mysli s důrazem na radost z pohybu ve vlastním těle. Zábavnou a nenásilnou formou zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu, koordinaci a pomáhá stabilnímu úbytku na váze. Přijďte se přesvědčit, že i fitness může být jednoduše zábavná. První hodinu si můžete vyzkoušet zdarma.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí, proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Necvičí se 29. 10. z důvodu školních prázdnin.

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Anna K.
Cvičení NIA je samo o sobě krásné a s cvičitelkou Dášou se stává ještě krásnějším. Moc děkuji Dášo za vše. Anita
Zdenka P.
Dagmar je velmi pozitivní osobnost, cvičení bylo fajn, nicméně mohlo být více náročné. Zdenka P.
Věra W.
cvičení s paní Dagmar je osvěžující záležitost. Více by mi vyhovovalo hlásit se na každou hodinu zvlášť Cvičitelka by viděla, kolik lidí je přihlášeno na hodinu a cvičenec by se mohl rozhodnout podle své časové vytíženosti. Věra
Markéta M.
Cvičení je super. Paní Dagmar je úžasně pozitivní. Po tomto cvičení jsem vždy odcházela s dobrou náladou. Zjistila jsem ale, že pro mně není ideální vázat se každý týden na stejný den a čas, proto budu volit něco kde je docházka flexibilnější.
Karolína V.
Pro mě je cvičení NIA takovým kouzelným ostrovem uprostřed všednosti. Cvičení je dost specifické, a ještě navíc s paní Dagmar se stává naprostým zážitkem. Není to cvičení jen pro tělo, ale i pro duši. Po každé lekci se cítím naprosto vyrovnaná. Paní lektorce opravdu moc děkuji! Karolína
admin
Cvičení samo o sobě je skvělé, nabíjející. Dáša je úžasná. Vadí mi ale,že pravidelně začíná pozdě, protože lekce před tím nikdy neskončí včas.Někdy se dokonce přetáhne o 10 minut. A po NIA zase začíná další cvičení, takže jsme naopak nuceni končit dříve. Je to špatně zorganizované na úkor cvičících NIA.
Jarmila S.
Příjemné cvičení. :-) Jarmila
ucto@archery.cz
Skvělé Alice
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chůze s holemi, neboli Nordic Walking, je pohyb vhodný pro všechny věkové i váhové skupiny. Vyzkoušejte Nordic Walking pod vedením zkušené lektorky Lenky Křivánkové.


Zacvičte si s instruktorkou Eliškou Ježkovou jógu z pohodlí a bezpečí domova. Lekce jógy je zcela zdarma a zvládne ji i úplný začátečník.