Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.82
Hodnotilo: 28 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 2 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 14.11.2019 - 23.01.2020

Cena: 1170 Kč

Zbývají poslední 2 místa.
Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0014.11.2019Každý týden

Cena zahrnuje 9 lekcí.

Máte chuť vyzkoušet si novou formu pohybu, která je navíc zábavná? Vyzkoušejte NIA, kardiovaskulární taneční cvičení, které kombinuje prvky taichi, taikwanda, tance a jógy. NIA představuje spojení těla a mysli s důrazem na radost z pohybu ve vlastním těle. Zábavnou a nenásilnou formou zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu, koordinaci a pomáhá stabilnímu úbytku na váze. Přijďte se přesvědčit, že i fitness může být jednoduše zábavná. První hodinu si můžete vyzkoušet zdarma.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí, proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.


POZOR! Necvičí se 26. 12. 2019 a 2. 1. 2020 z důvodu školních prázdnin.

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Věra W.
cvičení s paní Dagmar je osvěžující záležitost. Více by mi vyhovovalo hlásit se na každou hodinu zvlášť Cvičitelka by viděla, kolik lidí je přihlášeno na hodinu a cvičenec by se mohl rozhodnout podle své časové vytíženosti. Věra
Markéta M.
Cvičení je super. Paní Dagmar je úžasně pozitivní. Po tomto cvičení jsem vždy odcházela s dobrou náladou. Zjistila jsem ale, že pro mně není ideální vázat se každý týden na stejný den a čas, proto budu volit něco kde je docházka flexibilnější.
Karolína V.
Pro mě je cvičení NIA takovým kouzelným ostrovem uprostřed všednosti. Cvičení je dost specifické, a ještě navíc s paní Dagmar se stává naprostým zážitkem. Není to cvičení jen pro tělo, ale i pro duši. Po každé lekci se cítím naprosto vyrovnaná. Paní lektorce opravdu moc děkuji! Karolína
admin
Cvičení samo o sobě je skvělé, nabíjející. Dáša je úžasná. Vadí mi ale,že pravidelně začíná pozdě, protože lekce před tím nikdy neskončí včas.Někdy se dokonce přetáhne o 10 minut. A po NIA zase začíná další cvičení, takže jsme naopak nuceni končit dříve. Je to špatně zorganizované na úkor cvičících NIA.
Jarmila S.
Příjemné cvičení. :-) Jarmila
ucto@archery.cz
Skvělé Alice
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.
Jarmila S.
Těším se na pokračování kurzu po prázdninách! Jarmila S.
Jarmila S.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Získejte znalosti v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity a staňte se lektorem STOBu.