Štúrovo - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
apartmány El Paso

Instruktor: Alena Zmeškalová (Ročková), Lída Boháčová

Termín: 29.08.2020 - 05.09.2020 Přidat do kalendáře

Štúrovo - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA již skončil a nelze jej tedy objednat

Milujete vodu, ale letos vám k moři zrovna nechce? Objevte "moře" ve Štúrovu!

Navštívíte otevřený bazén Laguna o ploše 3.800 m2 (dnes největší bazén na Slovensku) s umělým vlnobitím, k tomu další čtyři nekryté bazény s neobvykle čistou vodou.


Místo pobytu: město na jižním Slovensku s termálními koupališti, na protějším břehu Dunaje impozantní bazilika v maďarské Ostřihomi

Ubytování: jednoduše zařízené apartmány El Paso - dvoulůžková studia (vybavené kuchyňským koutem a sociálním zařízením) nebo čtyřlůžkové apartmány  (ložnice, kuchyň, sociální zařízení)

 

 

Stravování: není centrálně zajišťováno, možnost stravování v restauracích přímo na koupališti nebo v blízkém okolí, dobře zásobené ochody  v bezprostřední blízkosti koupaliště

Doprava: vlastní, přímé spojení vlakem

Program: Pobyt zahrnuje opravdu bohatý a rozmanitý pohybový program.

  • aerobní cvičení a taneční aerobik
  • zdravotní cvičení
  • body building
  • powerjóga
  • cvičení s overbally či gumičkami
  • turistika a nordic walking (chůze s holemi) - do hor i podél Dunaje
  • možnost půjčení kola či koloběžek

Možnost po celý den využívat veškerá zařízení areálu termálního koupaliště.

Za poplatek je možné absolvovat během pobytu i výlety, např. do blízké Budapešti či výlety lodí.


Cena: 

  • 3900,- Kč při ubytování 2 osob resp. 4900,- Kč při ubytování 1 osoby ve 2-lůžkovém studiu 
  • 3800,- Kč při ubytování 3 osob resp. 4500,- Kč při ubytování 2 osob ve 4-lůžkovém apartmánu

Uvedené ceny zahrnují ubytování a využití všech zařízen termálního koupaliště. Ceny jsou konečné, pokud nedojde k výrazné změně kurzu Kč vůči Euru.


Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDE

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zdeňka P.
Horší ubytování pro mě bylo maximálně vykompenzováno tím, že dva dny byl plavecký bazén teplejší než obvykle, takže já, která nevleze do vody pod 30 stupňů, jsem zažívala vrchol blaženosti a bezvadně jsem si zaplavala. Jinak pro mě je Štúrovo jednoznačně každoročně díky vodě, programu,bezvadnému cvičení, partě a cenové dostupnosti top příjemná akce a ráda se počítám mezi stálé účastníky.Zdeňka P.
Květa H.
Bylo to skvělé, děkujeme.
Hana K.
"Není špatné počasí, jen špatně oblečený turista". Takže i dvoudenní déšť se zvládl, o to víc jsme pochodovaly, jinak se dalo plavat každý den. Alča s Lídou byly opět naprosto bezvadné. Díky.
Jana S.
Moc děkuji za super dovolenou :-) Ten vnitřní pocit štěstí a spokojenosti mě donutil usmívat se, jenom v metru jsem si připadala jako blázen, všichni se mračili, ale nás nedostanou :-) Skvělé, děkuji Jana
Libuše .
Ahoj, jsem moc ráda, že jsem se po mnoha letech do Sturova konecne dostala, se STOBem jsem byla kdysi dávno v Roudnici.DÍKY moc ALCE A LÍDĚ, CVIČENÍ S NIMI BYLO moc fajn,vyzkoušely jsme si vsechny mozné způsoby a pomůcky, Ani jsem uz nevěřila, že ještě dokážu takhle cvicit a že to vydržím. Také jsem si užívala partu ostatních.Moc všem děkuji. Těším se na další pobyt a cvičení.PAVLA M.
zuza.rockova@centrum.cz
Květa H.
Ivo, moc zdravím z Poděbrad. Štůrovo s Lídou a Álou bylo zase dokonalé( za počasí nikdo nemůže). Holky nás zase dokonale rozhýbaly, namotivovaly a inspirovaly. Příští rok se zase těšíme. S pozdravem Květa
Hana N.
Ve Štúrovu jsem byla velmi spokojena, obě cvičitelky Lída a Alenka jsou odborně i lidsky vynikající, s krásným přístupem ke všem, vzorně se o vše staraly, od cvičení přes vycházky, kolobežky, nabídku výletů, večerní setkání. Moc děkuji a těším se za rok.

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Jediný aktuálně vypsaný kurz hubnutí!

V desetitýdenním kurzu hubnutí pod vedením zkušené lektorky STOBu Jany Boučkové získáte podporu i ověřené informace, které vám pomohou zhubnout zdravě a natrvalo.