Prodloužený víkend s jógou v Golf Resortu Konopiště


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
Golf Resort

Instruktor: Ilona Folberová

Termín: 18.09.2020 - 20.09.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 3700 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Užijte si klidný zářijový víkend plný jógy a odpočinku!

Utečte ruchu běžného života a užijte si klidný víkend plný jógy v nádherném prostředí Golf Resortu Konopiště pod vedením cvičitelky STOBu Ilony Folberové.

Doplníte zásoby energie, dopřejete svému tělu radostný a léčivý pohyb a své duši pořádnou dávku vnitřního klidu. Veškeré pohybové aktivity budou vhodné jak pro zkušené cvičence, tak pro úplné začátečníky.

 

Resort je vzdálený přibližně 10 km od Benešova a 50 km od Prahy. Areál Golf Resortu poskytuje vyžití nejen příznivcům golfu, ale i všem, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. V Resortu je  Spa & Wellness, které disponuje 3 vnitřními bazény (jeden se slanou vodou), Kneippovým chodníkem, vířivkou, saunou, párou a v Balneo části nabízí léčebné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace či koupele. Pro sportovní činnost je k dispozici velká tělocvična, posilovna i herna stolního tenisu.  V okolí jsou zajímavé turistické cíle, především zámek Konopiště s rozsáhlým zámeckým parkem.

Více informací o Resortu můžete najít zde.

 


Ubytování: Luxusní prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, STV, minibar, na některých pokojích WiFi.

Stravování: V rozsahu plné penze přizpůsobené zásadám zdravé výživy, snídaně formou bufetu.

Program: jóga, meditace, přednáška na téma Fakta a mýty o hormonální józe. Definitivní program pobytu ještě není stanoven, pro informaci je přiložen program z roku 2019.

Předběžný program pobytu

Cena:  3700,- Kč zahrnuje ubytování, stravování, cvičební program, využití wellnes

Kapacita 20 osob.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

drdoj@seznam.cz
Bohumila K.
Pobyt v Resortu Konopiště byl skvělý. Ubytování, strava, wellnes, navíc i počasí, to vše přispělo k celkové pohodě. Dáša Jackson a její taktní, milý, osobitý přístup ke klientům, s respektem k různým limitům, přilákává stabilní klientelu. A nevšední cvičení NIA v jejím provedení je zážitek sám o sobě. Velká spokojenost. Bohunka K.
admin
Vše ohledně organizace, programu, cvičení, cvičitelky perfektní.Trochu špatná orientace při ubytování, nic moc bazén, trochu arogantní číšníci, ale to nesouvisí se STOBem. Ilonka perfektní, vstřícná, empatická. Helena Z.
pajina
Příjemné ubytování, luxusní kuchyně, cvičitelka Ilona naprosto fantastická, nejen při cvičení, ale i při zodpovídání našich nekonečných dotazů. Děkuji za víkend, ze kterého jsem se vrátila o 3 roky mladší :-).
Ludmila K.
Na tomto víkendu jsem byla poprvé a velká spokojenost. Dáša - usměvavá a trpělivá. Ubytování pěkné (jen u nás na pokoji chladněji - jak psala níž Majka), prostředí také, jídlo výborné. I počasí nám vyšlo (krásná vycházka na Chvojen s bažanty královskými :-)) Prostě príma start na nadcházející advent. Díky
vecerkova
Na víkendu jsem byla poprvé, tudíž velmi zvědavá. Skutečnost vysoce předčila má očekávání. Pozitivita na každém kroku, skvělé cvičení i cvičitelka, skvělá skupina účastnic. A k tomu nám vyšlo ještě skvěle počasí. Co si přát více? Příští rok si dám repete. :-). Barbora Vecerkova
drdoj@seznam.cz
Úžasné, luxusní, bezkonurenční!!!!! Jana
Marie V.
Dobrý den, program, cvičení i prostředí se mi líbilo. Cvičitelka Dáša byla moc milá, příjemná, stále pozitivně naladěná a usměvavá. Využila jsem i bazén a vířivku - příjemné protažení po cvičení. Jedinou vadou na kráse bylo, že v pokoji byla zima - ze tří radiátorů na pokoji a jednoho v koupelně hřál jen jeden a ostatní byly na části vlažné a zbytek úplně studený i při nastavení na maximum. Zřejmě o tom vědí, protože v pokoji byly 2 teplomety. Při jejich zapnutí se pokoj oteplil, jeden jsme si pouštěli v koupelně. Jen jsme měly strach je nechat zapnuté v naší nepřítomnosti a tak jsme ho pouštěly, jen když jsme tam byly. Po vypnutí pokoj vychladl a při návratu bylo zase zima. Jinak jsem byla moc spokojená, jídlo chutné a zajímavé kombinace. Vaňková
Malavera
Dobrý den všem. Na prodloužený víkend jsme se s kamarádkami těšily celý rok! A užily jsme si ho výborně. Paní Dagmar je úžasná a její cvičení nás nabilo pozitivní energií. Také výšlap na Konopiště byl díky nádhernému počasí nezapomenutelný. Příští rok se určitě zúčastníme rády znovu. Věra a dámy ze Žďáru n.S. :-)

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, workshopy a pohybové aktivity ZDARMA


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní.