Online pokračovací kurz se zaměřením na psychiku


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Tereza Beníčková
terezabenickova@gmail.com
00420728649484

Termín: 06.05.2021 - 24.06.2021

Cena: 3990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 20:4006.05.2021Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a dvou zkušených lektorek. 

Ano, v tomto pokračovacím kurzu budete v péči hned dvou lektorek STOBu - psycholožek Zuzany Acar Jarošové a Terezy Beníčkové. 

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic? <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a pohybových lekcí.

Od 18:00 bude probíhat pohybová část kurzu - tanec Salsa pod vedením oblíbené instruktorky Veroniky Cheikh. Na tuto část pak v 19:10 naváží teoretické lekce. 

Ke kurzu si navíc můžete přidat i další druh pohybové aktivity. Stačí vybrat z naší nabídky online cvičení


1. Teoretické lekce 

Kurz povedou hned dvě lektorky, Zuzana Acar Jarošová a Tereza Beníčková.

Pokračovací kurz bude zaměřený na psychiku při hubnutí a udržování váhy. Obsah kurzu však není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Lektorky se tedy budou věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh témat pokračovacího kurzu:

  • asertivita - jak říci při hubnutí "ne"
  • podpora okolí a jak o ni požádat
  • zvládání emocí bez pomoci jídla
  • relaxační techniky
  • jak se cítit dobře ve své těle
  • zvládání negativních myšlenek
  • tzv. relaps a vnímané selhání - jak se to stalo a co můžu příště udělat jinak
  • nakupování a recepty

Vzhledem k tomu, že kurz proběhne online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce. 


2. Pohybové lekce - salsa a jiný druh online cvičení podle výběru

V pohybové části kurzu se můžete připojit k lekcím salsy pod vedením skvělé instruktorky Veroniky Cheikh. Lekce salsy bude probíhat online od 18 do 19 hodin.

Salsa je tanec...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.