Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou včetně cvičení


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 33 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Katarina Jirková
info@hubne.me
775996416

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 09.09.2024 - 18.11.2024

Cena: 6490 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 19:4009.09.2024Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část.

Z důvodu státního svátku se kurz nebude konat 28. 10. 2024. Z tohoto důvodu bude poslední lekce probíhat 18. 11. 2024.

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.


Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací naleznete zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


 

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, nutriční terapeutka Katarína Jirková. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 18:10 do 19:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

2. Pohybové lekce

V pohybové části se můžete těšit na trénink celého těla s cílem být fit pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Lekce budou probíhat online od 17:00 do 18:00 na samostatném odkazu.

Cítit se dobře je přáním každého z nás. Můžete toho dosáhnout při společném cvičení, které rozvíjí tělesnou výkonnost, duševní pohodu a celkově zlepšuje naše zdraví. Posílíme oslabené a protáhneme zkrácené svaly, zlepšíme pohyblivost kloubů a mobilizujeme páteř. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém a středně rychlém tempu bez hudby, aby byl čas vnímat tělo. Cvičíme bez bot.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud Vám pohybové lekce s Olgou Běhounkovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (salsa, low-aerobik, zdravotní cvičení, Nia) a probíhají v různých časech.

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • online lekce zdravotního cvičení s možností přidání dalších pohybových lekcí dle vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury (Chci změnu - Jak na výživu I., Jak na výživu II., Jak na pohyb, Jak na psychiku, Jak na udržení váhových úbytků, Talířky), které Vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o Vás postará?

Lektorkou kurzu je Katarína Jirková, nutriční terapeutka. 

Katarína vystudovala lékařskou fakultu Masarykovy univerzity, obor specializace ve zdravotnictví "Výživa člověka" a jako nutriční terapeutka pracuje již od roku 2010. Ráda se průběžně vzdělává na odborných seminářích a konferencích a podílí se i na edukačních aktivitách pro pacienty s diabetem. Díky svému vzdělání dokáže s jídelníčkem a změnou životního stylu pomoci i klientům se specifickými zdravotními omezeními. Katarína je zastánkyní přirozeného hubnutí bez zbytečných doplňků a je pro ni důležitý individuální přístup. 


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jkrstn54@gmail.com
Dobrý deň, Tento kurz mi veľmi pomohol si uvedomiť aké množstvo jedla som dovtedy zjedla a postupne ma naučil jesť všímavo- čo zjem, kedy jem aj koľko. Výborné pomôcky zaslané poštou. Hocikedy ich môžem pozrieť. Skvelé účastníčky kurzu. Skvelá Katka Jirková- empatická, s dobrými komunikačnými schopnosťami. Skvelá p. cvičiteľka- inštruktorka- vždy vybrala vhodné cviky aj obtiažnosť. Doporučujem tento kurz na naštartovanie zdravého životného štýlu a uvedomenia si samého seba a naše potreby.
Marie D.
Skvělá lektorka, empatická, podporující. Kurz mi moc pomohl. Doporučuji.
Eva .
Kurz mi velmi pomohl a kilogramy jdou stále ještě dolů. Sdílené hubnutí je velmi efektivní a jsem si jistá, že sama bych si neporadila. Děkuji a on-line kurz všem doporučuji. Eva Š.
PVasicek
jsem velmi spokojeny, sebekoucink je skvely, online funguje super, diky moc za kurz a tesim se na pokracovaci
Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Richard B.
Zajímavé setkání, všichni měli stejný společný cíl a skvělou lektorku. Spousta nových informací, spousta možností, co zlepšovat. Moc děkuji, že jsem se mohl zúčastnit.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!