Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 34 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Katarina Jirková
info@hubne.me
775996416

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 25.10.2023 - 10.01.2024

Cena: 4990 Kč

Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4025.10.2023Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to vždy 1x za týden ve středu. Osm lekcí kurzu proběhne v říjnu, listopadu a prosinci roku 2023, dvě závěrečné lekce pak proběhnou po Novém roce. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Lekce tedy proběhnou v těchto dnech: 25. 10., 1. 11., 8. 11., 15. 11., 22. 11., 29. 11., 6. 12. a 13. 12. 2023 a následně 3. 1. a 10. 1. 2024. Účastníci kurzu tak získají podporu během náročného vánočního období a do nového roku vstoupí ještě stále s podporou v zádech a navíc i novými dovednostmi, které jim pomohou zdravě hubnout. 

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu, nutriční terapeutka Katarína Jirková. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

2. Pohybové lekce - Zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat

V pohybové části se můžete těšit na zdravotní cvičení pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Lekce budou probíhat online od 18 do 19 hodin na samostatném odkazu.

Na lekci se budete věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale i dalších svalových skupin. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříte se také na nácvik správného dýchání a probuzení plosky chodidla. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud vám pohybové lekce s Olgou Běhounkovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (jóga, low-aerobic) a probíhají v různých časech. 

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • online lekce zdravotního cvičení s možností přidání dalších pohybových lekcí dle vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury, které vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o vás postará?

Lektorkou kurzu je Katarína Jirková, nutriční terapeutka. 

Katarína vystudovala lékařskou fakultu Masarykovy univerzity, obor specializace ve zdravotnictví "Výživa člověka" a jako nutriční terapeutka pracuje již od roku 2010. Ráda se průběžně vzdělává na odborných seminářích a konferencích a podílí se i na edukačních aktivitách pro pacienty s diabetem. Díky svému vzdělání dokáže s jídelníčkem a změnou životního stylu pomoci i klientům se specifickými zdravotními omezeními. Katarína je zastánkyní přirozeného hubnutí bez zbytečných doplňků a je pro ni důležitý individuální přístup. 


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se naviděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva .
Kurz mi velmi pomohl a kilogramy jdou stále ještě dolů. Sdílené hubnutí je velmi efektivní a jsem si jistá, že sama bych si neporadila. Děkuji a on-line kurz všem doporučuji. Eva Š.
PVasicek
jsem velmi spokojeny, sebekoucink je skvely, online funguje super, diky moc za kurz a tesim se na pokracovaci
Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Richard B.
Zajímavé setkání, všichni měli stejný společný cíl a skvělou lektorku. Spousta nových informací, spousta možností, co zlepšovat. Moc děkuji, že jsem se mohl zúčastnit.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.