Okouzlující Mauricius

Upřesnění místa:
středisko Palmar na východním pobřeží

Instruktor: Olga Huspeková

Termín: 17.03.2020 - 27.03.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 50990 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Užijte si se STOBem naprosto nezapomenutelnou exotickou dovolenou.

Překrásné bílé pláže, průzračná teplá voda a nádherná příroda - to je ostrov Mauricius.


Termín: 17.3. - 27.3.2020  

Místo pobytu: Nádherný hotel Ambre Resort&Spa**** určený pouze pro dospělou klientelu je umístěn ve středisku Palmar na východním pobřeží ostrova Mauricius v oblasti Bella Mare, která se pyšní nejhezčími písčitými plážemi.

Ubytování: moderní a elegantní pokoje Superior Garden s balkonem či terasou s výhledem do tropické zahrady, ve všech pokojích je příjemné posezení, klimatizace, minibar, wifi a TV, k dispozici je také příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Hotel patří mezi nejoblíbenější hotely na Mauriciu a je proslulý svou pohostinností. K dispozici jsou sportoviště, venkovní bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu, v zahradě a u moře jsou v ceně. K vybavení hotelu patří vstupní hala, recepce,  bar, bar na pláži, konferenční místnost.

Podrobnosti o hotelu zde. 

Stravování: all inclusive - rozmanitý výběr pokrmů včetně ryb, zeleniny, ovoce. Nabídka zahrnuje také pokrmy z grilu, ryby a evropskou, japonskou a indickou kuchyni.

Doprava: letecky komfortně s leteckou společností Emirates přes Dubaj - oba lety Airbus 380, výhodné spojení bez čekání. V ceně je taktéž transfer z letiště do hotelu a zpět (1 hodina autobusem).

Cena: do 25.12.2019 zvýhodněná cena 50990,- Kč, později 52990,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu Ambre na 8 nocí/11 dní, stravu all inclusive, mezinárodní letenku Emirates, zpáteční transfer letiště - hotel, 2x denně cvičení, individuální diagnostiku pohybového aparátu a program nabízený hotelem.

Cena je připravena speciálně pouze pro naši cvičící skupinu cestovní kanceláří Elixír Tours, specialistou na Mauricius, a je cenově naprosto bezkonkurenční.

Pokud budete porovnávat cenu s jinými nabídkami, věnujte pozornost tomu, že často je v nich uváděn počet dní a nikoli počet nocí (např. 9 dní je obvykle jen 6 nocí, zbytek připadá na cestu). Cenu ovlivňuje i komfort dopravy (odlet z Prahy, použitá letecká společnost a návaznost spojů).


Pláž: mnoho kilometrů dlouhá bělostná písečná pláž s pozvolným vstupem do azurového moře, ideální pro nordic walking, procházky...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Získejte znalosti v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity a staňte se lektorem STOBu.