Luhačovice na jaře


Průměrné hodnocení: 4.6
Hodnotilo: 15 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Harmonie
Luhačovice

Instruktor: Miluška Nová, Karel Lisý

Termín: 28.04.2024 - 04.05.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 9600 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Harmonie pro tělo i duši - navštivte spolu s námi lázeňské město Luhačovice, unikátní místo, které se pyšní příznivým klimatem, více než 15 léčivými prameny a nádhernou přírodou. 

Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití léčebného účinku zdejších přírodních minerálních vod, zařadila Luhačovice mezi nejznámější lázeňská místa. Kromě lázeňské léčby a minerálních pramenů nabízejí Luhačovice svým hostům možnost aktivního odpočinku v krásném přírodním prostředí. V hotelu je výborně vybavené Relax centrum, jehož součástí je i whirlpool, sauna, široká nabídka masáží a zábalů. 

Přijeďte načerpat pozitivní energii a nechte se hýčkat naší úžasnou lektorkou Miluškou, která je účastníky pobytu opakovaně vyhledávána pro svou milou, vstřícnou a usměvavou povahu, díky ní si zamilujete pohyb.


Místo pobytu: Nejznámější lázeňské město na Moravě, hotel Harmonie je umístěn v klidové zóně na okraji Luhačovic poblíž přehrady, přibližně 1 km od kolonády, krásné okolí s množstvím turisticky zajímavých tras, minerálních pramenů a přírodních zajímavostí.Ubytování: Hotel Harmonie (www.hotel-harmonie.cz), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a SAT/TV, Wi-Fi, v hotelu krytý zážitkový bazén, sauna, whirpool, masáže, léčebné zábaly. 
 
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení do Luhačovic, odtud autobus přímo k hotelu
 
Program: Cvičení v kongresovém sále hotelu (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), posilovna s trenérem, 3x za pobyt vstup do zážitkového bazénu hotelu Harmonie, turistika a nordic walking, okolo celé přehrady cesta vhodná pro in-line brusle, večerní tanec, za poplatek možnost využití wellness, masáží a bowlingu.Cena:   9600,- Kč

Více informací o místě pobytu naleznete ZDE

Více fotografií ZDE.

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Blanka R.
Letošní pobyt v Luhačovicích proběhl skvěle. Luhačovice jsou krásné. Miluška s Kájou báječní, ostatně jako vždy, Miluščino cvičení mi maximálně vyhovuje. Je pestré a bez klečení. S Kájou se o nás pohodově starali po celé dny. Pokud jde o stravu, byla velmi chutná, ovšem oproti jiným letům bohužel s polévkami, což pro účastníky se slabší vůlí (jako jsem já) je nevhodné. Největší slabinou pobytu byl stále se zhoršující úklid na pokojích. Ručníky nevyměněny a koupelna nevytřena za celou dobu pobytu ani jednou, koše vyneseny poprvé až po 3 dnech. Ale celkový dojem hlavně díky Milušce a Kájovi bezvadný, pokud budu zdravá, pojedu s nimi moc ráda příští rok opět. Blanka R.
Jitka N.
S pobytem v Luhačovicích jsem byla moc spokojená. Vzhledem k problému s nártem jsem necvičila, ale plně mi pohyb nahradil denní návštěva bazénu. Se stravou jsem nebyla spokojená - byla dost maštěná a polívku k večeři mohla nahradit zelenina. Jinak se těším na příští rok s Vámi. Miluška s Karlem výborní. Jitka N.
Eva L.
Moc zdravím, včera jsme se vrátily z pobytu. I přesto,že jsme byly s kamarádkou po nemoci a raději, jsme se šetřily, tak se nám v Luhačovicích moc líbilo. Miluška a Karel se o nás dobře starali a jsou oba velice příjemní. Jak psala již níže Radka o stravování, tak s ní souhlasím.Uvítala bych také vyváženou stravu s více zeleninou. Snídaně by také mohly být již na talířku a také třeba, jogurt a ovoce ke svačině. Děkujeme za příjemně strávený týden. Eva Linhartová
Eva K.
Moc jsme si pobyt užili. Miluška s Karlem pořád usměvaví v dobré náladě. Cvičení bylo krásně přizpůsobené nám starším ročníkům, Miluška prostě umí!!! Nachodili jsme individuálně 62 km, doma jsme nevěřili svým očím - za 7 dní já 2,1 kg dole, partner 1 kg. Věřím, jsme se "nastartovali" a vydržíme v trendu hubnutí i doma. Jídelníček neodpovídal tomu, co jsme čekali, ale byla možnost volby mezi řízkem, lososem, gulášem, salátem s tuňákem apod. Kdo chtěl, vybral si méně kalorické jídlo a celou porci sníst samozřejmě nebylo povinné. Přeji STOBu do budoucna další úspěšné pobyty, bylo to príma.
Šárka .
S Miluškou a Kájou je pobyt vždycky bezva. Jen jídlo bych nechala, jako dříve, oběd a večeři stejné pro všechny. Pokud budu živá a zdravá, zase ráda pojedu. Všechny zdravím. Šárka Šebelová
Radka .
Pobyt byl fajn, cvičení s usměvavou, a vstřícnou Miluškou mi sedělo, do posilovny jsem nechodila, ale Karel byl také ve všem ochotný, a starostlivý. Co mě na kurzu, kde jsem jela hubnout, překvapilo, byla strava. Nabídka stále stejná, po celý týden,a i když z 10ti jídel, se dala dietně,tak třetina, chyběl základ...dostatek zeleniny, kterou jsme ihned osobně řešily s personálem, ale bylo nám řečeno, že v poledne zeleninový bar není,a na talíři abys zel.hledal,ten ranní se ještě dal, ale večerní, stále stejný, a slabý. Miluška říkala, že to byl test, a bylo odhlasováno, že příště, se způsob stravování vrátí k původnímu způsobu, STOB talířky. To jsou mé pocity, dojmy, a poznatky, ne stížnost, protože, přesto všechno, se mi pobyt líbil, a těším se na pobyt ve Špindlu, na který jsme s kamarádkou ještě letos přihlášené. Radka Šatníková PS: Píšu z mobilu, tak se omlouvám za případné chyby.
Martina B.
Děkuji za skvělý cvičební pobyt.Bylo mi ctí poznat Milušku❤️a jejího manžela Káju....Dle mě cvičení na vysoké úrovni,výborná kuchyně,poznala jsem nové kamarádky.....za mě palec hore????????????,dekujiiiii a zdravím z Ostravy
Eva L.
Pobyt byl fajn. Velice chutné jídlo. Ochotný personál. Miluška a Karel se o nás pěkně starali. Uvítala bych vždy po cvičení možnost jít do bazénu. Eva L.
věra D.
Pobyt v Luhačovicích byl perfektní.Velké poděkování Milušce a Kájovi za organizaci všech aktivit a milý přístup. Strava chutná, ubytování pěkné.A i počasí se umoudřilo. Věra D.
Eliška D.
Děkuji za kurz, byl velice motivační a příjemný. Miluška stále usměvavá. Strava chutná a vyvážena. Drápelová Eliška

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.