LatinoMixDance


Průměrné hodnocení: 4.92
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Helena Valtová

Termín: 21.09.2020 - 14.12.2020

Cena: 1560 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0021.09.2020Každý týden

Cena zahrnuje 12 lekcí.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! Vytancujte se z každodenních starostí a nechte se pohltit latinskoamerickou a exotickou hudbou!

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec. LATINOMIXDANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

LatinoMixDance – taneční hodina je zábavná, dynamická, ve které hudba pohltí, choreografie zabaví, paže se vlní, boky se kroutí, nožky skotačí, pot teče, kalorie se pálí a myšlenky se starostmi odcházejí.

Cílem LatinoMixDance taneční hodiny je předávat radost z pohybu, formovat postavu, propotit všechno oblečení a dostat se do kondice s úsměvem a bez stresu. Fit Dance nemá žádná pravidla, není založené na technice a proto nepotřebujete mít žádné taneční nebo fitness zkušenosti, je určené pro všechny bez rozdílu věku či taneční pokročilosti. Choreografie se skládají z jednoduchých pomalých, ale i velmi svižných kroků a kombinací. Složitější krokové variace před písničkou v rychlosti rozebereme, abychom je zvládli s úsměvem a písničku si naplno užili a těšili se na další lekci. Choreografie se budou po několik hodin opakovat, aby vám v  uších uvízla hudba a v těle pohyb.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Necvičí se 28. 9. 2020 z důvodu státního svátku.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

avospel@seznam.cz
Markéta P.
gabcad25@gmail.com
Helenka je perfektní
Vera L.
Chodím v pondělí s Helenou, za mě Perfektní!
Kristýna T.
Hodne dynamicke, trva par lekci, nez se clovek nauci poradne kroky, aby si mohl uzit naplno.
matlachova.a@seznam.cz
gabcad25@gmail.com
Helenka je úžasná
Alena M.
Vynikající!
Alena B.
Souhlasím s paní Libuší, i když hvězdiček je pouze 5, lektor Vojta si jich zaslouží daleko více ! Je mi moc líto, že kvůli zranění jsem si Vojty v loňském roce moc "neužila", po rekonvalescenci se opět budu moc těšit na další hodiny s lektorem, tanečníkem, choreografem i bavičem Vojtou Lackem !
Martina P.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chůze s holemi, neboli Nordic Walking, je pohyb vhodný pro všechny věkové i váhové skupiny. Vyzkoušejte Nordic Walking pod vedením zkušené lektorky Lenky Křivánkové.


Zacvičte si s instruktorkou Eliškou Ježkovou jógu z pohodlí a bezpečí domova. Lekce jógy je zcela zdarma a zvládne ji i úplný začátečník.