LatinoMixDance


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 8 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Helena Valtová

Termín: 18.11.2019 - 27.01.2020

Cena: 1170 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0018.11.2019Každý týden

Kapacita tohoto cvičení je naplněna, v případě zájmu se můžete přihlásit do velmi podobného cvičení, které se koná ve středu od 17 do 18 hodin ve škole na Nám. Jiřího z Lobkovic.

Cena zahrnuje 9 lekcí.

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit! Vytancujte se z každodenních starostí a nechte se pohltit latinskoamerickou a exotickou hudbou!

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec. LATINOMIXDANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

LatinoMixDance – taneční hodina je zábavná, dynamická, ve které hudba pohltí, choreografie zabaví, paže se vlní, boky se kroutí, nožky skotačí, pot teče, kalorie se pálí a myšlenky se starostmi odcházejí.

Cílem LatinoMixDance taneční hodiny je předávat radost z pohybu, formovat postavu, propotit všechno oblečení a dostat se do kondice s úsměvem a bez stresu. Fit Dance nemá žádná pravidla, není založené na technice a proto nepotřebujete mít žádné taneční nebo fitness zkušenosti, je určené pro všechny bez rozdílu věku či taneční pokročilosti. Choreografie se skládají z jednoduchých pomalých, ale i velmi svižných kroků a kombinací. Složitější krokové variace před písničkou v rychlosti rozebereme, abychom je zvládli s úsměvem a písničku si naplno užili a těšili se na další lekci. Choreografie se budou po několik hodin opakovat, aby vám v  uších uvízla hudba a v těle pohyb.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Necvičí se 28. 10. 2019 z důvodu státního svátku a 23. 12. a 30. 12. 2019 z důvodu školních prázdnin.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

matlachova.a@seznam.cz
gabcad25@gmail.com
Helenka je úžasná
Alena M.
Vynikající!
Alena B.
Souhlasím s paní Libuší, i když hvězdiček je pouze 5, lektor Vojta si jich zaslouží daleko více ! Je mi moc líto, že kvůli zranění jsem si Vojty v loňském roce moc "neužila", po rekonvalescenci se opět budu moc těšit na další hodiny s lektorem, tanečníkem, choreografem i bavičem Vojtou Lackem !
Martina P.
Irena P.
Vynikající lekce, Vojta umí nadchnout, i když přijdete na lekci unavení a plní starostí.Vždy Vám spraví náladu a motivuje!
Alena B.
S lektorem Vojtou je vždy na hodinách skvělá zábava,,zkrátka Vojta nikdy nezklame a pokud jde člověk na jeho hodinu zatížen pracovními starostmi, tak na hodinách Vojty Lacka zapomenete na vše a jen se snažíte držet s Vojtou tempo a dobrou náladu! Opět se těším na září ! Alena
Libuse .
VOJTA je vynikající tvůrce "chorošek" a špičkový tanečník a pozor i zpěvák!!!Jeho lekce jsou zábavné a přátelské. Dávám 10 hvězdiček, i když jich mám jenom 5.:)

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Získejte znalosti v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity a staňte se lektorem STOBu.