Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 11 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Instruktor: Veronika Cheikh

Termín: 15.09.2020 - 15.12.2020

Cena: 1690 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 17:5515.09.2020Každý týden

Cena zahrnuje 13 lekcí.

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec.

Salsa, Merengue, Cha Cha Cha, Bachata, směs afrokubánskýcha latino tanců vám rozvlní boky, rozvíří vlasy a vykouzlí úsměv na rtech. Nechte se vtáhnout do víru tance, spalte kalorie a nabijte se pozitivní energií. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit.

Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Těší se na vás Veronika Cheikh, mistryně ČR v Salse, mezinárodní lektorka a zapálená tanečnice.

Necvičí se 17. 11. 2020 z důvodu státního svátku.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta K.
Už chodím druhý rok a stále jsem nadšená. Veronika je výborná tanečnice, dokáže svou energii předat i nám, které se od ní učíme. Doporučuji začátečnicím i pokročilejším. Těším se na další kurz! Markéta
Jitka H.
a.tvrznikova@seznam.cz
Děkuji Veronice za hezký přístup k nám začátečnicím s příjemnou hudbou. Alena T.
Věra N.
Helena L.
Úžasný zážitek. Kurz mi velmi vyhovoval, protože jsem jako začátečník měla vedení a instrukce a měla jsem pocit, že zvládám. Navíc je Veronika nadšená tanečnice a je na ni krásný pohled, přesto to nebyla její exhibice, ale hodina pro účastníky. Děkuju.
Pavel .
Jana S.
Markéta K.
Taneční cvičení s Veronikou pro mne bylo ideální, vyhovovalo mi tempo i radostná atmosféra. Veronika je nadšená tanečnice a dokáže to přenést na nás ostatní. Velmi dobře odhadla náročnost, kterou ještě stíháme, aniž bychom měly pocit, že nám to nejde. Prostě výborný zážitek, těším se na pokračování.
Libuse S.
Dávám deset hvězdiček z pěti:), protože cvičení s Vojtou Lackem nemá chybu. Vojta, to je erupce energie, humoru a pozor: také výborně zpívá, sleduje trendy a hlavně je to milý člověk. Když s ním cvičíte, připadá vám, že jste stejně dobrá, jako ok.
Eva S.
Cvičení v rytmu latinsko-amerických tanců s Vojtou je nejen zábavné, ale i účinné na zhubnutí nežádoucích špeků. Na rychlejší tempo a propocené tričko si snadno každý zvykne. Bylo to fajn a už se těším na další lekce.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chůze s holemi, neboli Nordic Walking, je pohyb vhodný pro všechny věkové i váhové skupiny. Vyzkoušejte Nordic Walking pod vedením zkušené lektorky Lenky Křivánkové.


Zacvičte si s instruktorkou Eliškou Ježkovou jógu z pohodlí a bezpečí domova. Lekce jógy je zcela zdarma a zvládne ji i úplný začátečník.