Kurz zdravého hubnutí se cvičením (vhodný i pro diabetiky 2. typu)


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Eva Chocenská
chocenskaeva@seznam.cz
777060968

Termín: 08.10.2019 - 17.12.2019

Cena: 4390 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 21:0008.10.2019Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.


Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 

Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice fungujeme již 30 let a máme nejlepší výsledky v udržení váhových...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela Z.
Do STOBu jsem chodila nekolikrat, ale s Evou jsem byla spokojena uplne nejvic. Protoze vi o cem mluvi a to nejenom diky svemu titulu, ale z vlastni zkusenosti a to je to nejdulezitejsi. Lektor, ktery vse prozil a dokaze nas bojovniky s vahou pochopit a taky nam to dokaze vysvetlit - to presne Eva je! Rachitickym nutricnim terapeutum, kteri vse vi jen z teoreticke roviny z principu neverim, protoze nasi zavislost, motiv jedeni, kompenzaci proste nedokaze pochopit a dostatecne nam to vysvetlit a popotahuje nas kvuli kazdemu miniprohresku. Eva je top a to nejen odborne, zkusenostmi, ale hlavne i lidsky. Pokud navazu na dalsi kurz, tak jedine u ni! Klidne budu porad chodit do zacatecniku - jenom kvuli ni :) DOPORUCUJI
iveta S.
Kurz mě překvapil svou koncepčností, předčil moje očekávání protože se v něm prolínalo vše co s hubnutím souvisí. Včetně vytvoření dobré party se stejným cílem a to hlavně díky úžasnému vedení skvělé lektorky.
Ivana K.
Skvělý kurz! Výborná lektorka, cvičení mi vyhovovalo. V kurzu jsem se naučila přemýšlet nad tím, co jím a sestavit si vyvážený jídelníček po kterém hubnu! Ivana K.
Daniela D.
Všechno výborné!
Lucie B.
Kurz byl super - zejména se sešla výborná parta, kdy i velké procento vydrželo až do konce. Lektorka výborná, cvičení - bohužel aerobik, ale ono to asi moc jinak nejde.
Alena B.
Skvělý kurz se skvělou lektorkou i cvičitelkou, velmi mi pomohl. STOB mohu všem doporučit!
robsteckrobert@seznam.cz
S kurzem jsem byl velmi spokojený, výborně vedené vyvážené cvičení a perfektně podaná teoretická část, hodnotím velká 1*

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.