Kurz zdravého hubnutí se cvičením (vhodný i pro diabetiky 2. typu)


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Eva Chocenská
chocenskaeva@seznam.cz
777060968

Termín: 19.03.2019 - 14.05.2019

Cena: 3200 Kč

Kurz zdravého hubnutí se cvičením (vhodný i pro diabetiky 2. typu) již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 20:0019.03.2019Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám!

  • Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat!
  • Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete.
  • Sázíme jen na poctivou práci a naši lektoři se vám věnují celých 10 týdnů! A to už uděláte velký kus práce na sobě a pořádný vítr ve vaší ledničce.

Kdo se o vás postará?

Nutriční terapeutka Eva Chocenská.

Eva pomáhá hubnoucím přes dvacet let a je známá tím, že kromě složení stravy klade velký důraz na příjemné prožívání života. Naučí vás proto nejen vyváženému jídelníčku, ale pomůže vám pochopit i příčiny kilogramů navíc a naučí vás, jak si úbytky dlouhodobě udržet.

Eva umí kvalifikovaně poradit i diabetikům 2.typu a pacientům s poruchami zažívání (dráždivý tračník, zánětlivá onemocnění střev, nesnášenlivosti potravin, alergie aj.). Máte-li tyto potíže, věřte, že budete v dobrých rukou.  Pro diabetiky 2. typu v případě zájmu zajistíme konzultaci s diabetologem  i ve vztahu k dobře nastavené pohybové aktivitě v Diabetologickém centru DIAvize - bližší informace k centru naleznete na odkaze https://www.diavize.cz/


Co o lektorce Evě řekli klienti?

Jaroslava H.: Pod vedením Evy jsem zhubla a to dlouhodobě. Zjistila jsem, že nemusím při hubnutí hladovět. Eva mě nenásilně naučila přemýšlet o kalorickém příjmu potravin, výživových hodnotách, vyváženosti a pravidelnosti stravy.Dnes mám vše zajeté a nemusím o jídle tolik přemýšlet. Vždy vše ochotně vysvětlila a podpořila.

Adéla E.: S paní Evičkou jsem shazovala nadváhu po obou svých porodech.  Jako zapřísáhlé nepřítelkyni všech diet mi ukázala, že hubnutí a nastavení zdravého životního stylu zvládne s odbornou pomocí každý. Dodnes čerpám z jejich informací. Patří jí můj obrovský dík!

Martin J.: Konzultace byly intenzivní, velmi komplexní, rád jsem si vymýšlel co ano, co ne. Jako zdravotní bratr ve třísměnném provozu a rozvojem diabetu jsem byl trochu náročným účastníkem, ale vždy jsme se domluvili, něco upravili, nebo mi Eva vysvětlila proč to a ono tak nejde. Nedávno jsem zjistil, že tento bezproblémový "obchodní" vztah, improvizace a adaptace na mé specifické individuální...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela Z.
Do STOBu jsem chodila nekolikrat, ale s Evou jsem byla spokojena uplne nejvic. Protoze vi o cem mluvi a to nejenom diky svemu titulu, ale z vlastni zkusenosti a to je to nejdulezitejsi. Lektor, ktery vse prozil a dokaze nas bojovniky s vahou pochopit a taky nam to dokaze vysvetlit - to presne Eva je! Rachitickym nutricnim terapeutum, kteri vse vi jen z teoreticke roviny z principu neverim, protoze nasi zavislost, motiv jedeni, kompenzaci proste nedokaze pochopit a dostatecne nam to vysvetlit a popotahuje nas kvuli kazdemu miniprohresku. Eva je top a to nejen odborne, zkusenostmi, ale hlavne i lidsky. Pokud navazu na dalsi kurz, tak jedine u ni! Klidne budu porad chodit do zacatecniku - jenom kvuli ni :) DOPORUCUJI
iveta S.
Kurz mě překvapil svou koncepčností, předčil moje očekávání protože se v něm prolínalo vše co s hubnutím souvisí. Včetně vytvoření dobré party se stejným cílem a to hlavně díky úžasnému vedení skvělé lektorky.
Ivana K.
Skvělý kurz! Výborná lektorka, cvičení mi vyhovovalo. V kurzu jsem se naučila přemýšlet nad tím, co jím a sestavit si vyvážený jídelníček po kterém hubnu! Ivana K.
Daniela D.
Všechno výborné!
Lucie B.
Kurz byl super - zejména se sešla výborná parta, kdy i velké procento vydrželo až do konce. Lektorka výborná, cvičení - bohužel aerobik, ale ono to asi moc jinak nejde.
Alena B.
Skvělý kurz se skvělou lektorkou i cvičitelkou, velmi mi pomohl. STOB mohu všem doporučit!
robsteckrobert@seznam.cz
S kurzem jsem byl velmi spokojený, výborně vedené vyvážené cvičení a perfektně podaná teoretická část, hodnotím velká 1*

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.