Konference Dialogem ke zdraví VI


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 47 uživatelů
Upřesnění místa:
Institut klinické a experimentální medicíny
Vídeňská 1958/9
Praha 4 14021
Zobrazit na mapě

Termín: 10.11.2019

Cena: 1690 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle08:45 - 17:0010.11.2019

Studenti mohou uplatnit slevu 40 % s kódem: studentdialog.


Dialogem ke zdraví VI

Konference, která navazuje na úspěšné předchůdkyně a opět dá prostor diskuzi, argumentům a různým názorům.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Přijďte si poslechnout názory odborníků na kontroverzní a často diskutovaná témata. Přijďte si sami udělat obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro vás i pro vaše klienty. Přijďte se podělit i o své vlastní zkušenosti. 

Názor si udělejme sami!


Konference dá prostor všem

Konference je určena především odborníkům v oblasti výživy a pohybu. 

Přijít může ale každý, kdo se o výživu a pohyb aktivně zajímá. Cílem konference je dát prostor všem, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy, potravin a pohybu. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda?

Seznámíme vás s názory těch, kdo se ve výživě a pohybu angažují. Vyslechnete si ve vzájemné seriózní diskusi argumenty pro i proti nejrůznějším módním doporučením. Těšit se můžete na řadu populárních témat. 

Již pošesté jsme pro Vás vybrali témata, na kterých se výživoví odborníci mnohdy neshodují a své odlišné názory často prezentují jen přes různá média.

Proto jsem je vyzvali k diskusi tváří v tvář, aby si své odborné názory mohli před Vámi obhájit a opřít o vědecké studie. A i Vy budete mít možnost se odborníků na cokoliv zeptat a ...

...udělat si v tom konečně jasno!


Program konference

8:45 - 9:20 Registrace

9:30 – 9:45 Úvod

PhDr. Iva Málková

9:45 – 12:00 Správná pohybová aktivita (nejen) při hubnutí?

Pozn.: Téma pohybu je natolik komplexní, že se nebude jednat o klasickou formu dialogu, ale téma z různých úhlů pohledu rozebere MUDr. Radvanský. Dagmar Jackson blok obohatí o přístup mindfulness ve vztahu k pohybu. Velký prostor bude také na diskusi a vaše dotazy.

Doc. MUDr. Jiří Radvanský, CSc (90 min)

Dagmar Jackson (20 min)

V rámci sdělení bude krátká ukázka všímavého pohybu (Bc. Tereza Hacová). V polední přestávce bude zájemcům nabídnuta všímavá procházka.

12:00 – 13:00 Oběd

13:00 – 13:30 Za všechno můžou FODMAPs

Doc. MUDr. Pavel Kohout, ...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie K.
Jako vždy,pro mne byla letošní konference velmi přínosná a témata moc zajímavá,oceňuji fundovanost přednášejících i jejich praktické zkušenosti,příjemnou moderátorku,bezchybnou organizaci,výborné občerstvení,kávu nevyjímaje.Nevšední,ojedinělá,kultivovaná akce s podněty pro všechny,které zajímá jejich vlastní zdraví,děkuji.Marie K.
Zuzana K.
jitkajagerska
Děkuji za skvěle zorganizovanou konferenci, v pořadí již pátou. Jako vždy vše na vysoké odborné i společenské úrovni. Výborné jídlo, zajímaví hosté .... Mohli tam být vystavitelé s prodejními stánky a prezentací zajímavých produktů a služeb. Těším se na pořadové číslo 6 :-)
lucie.narozna@gmail.com
Na semináři jsem byla poprvé. Organizace se mi moc líbila, dodržování přesného času. Možná ne všichni přednášející byli dobří řečníci. Je škoda že se na místě nedaly zakoupit publikace. Jinak vše ostatní bylo na jedničku.
Marcela S.
Kateřina K.
Velká spokojenost, dobrá úroveň přednášejících, dobrá organizace, dodržování přesných časů. Byla jsem letos poprvé, ale velice ráda se zúčastním dalších ročníků.
Marie S.
Já jsem byla letos poprvé a pokusím se účastnit pravidelně! Skvělá organizace, jídlo, přednášející... Ocenila bych možnost koupě knih a brožurek na místě a pokud by nám IKEM příště nepouštěl tolik studeného vzduchu, tak bych byla moc ráda:)
Jitka L.
Skvělá témata, příjemná moderátorka, vysoká odbornost přednášejících. Moc mě těší, že vybírají témata, která vyvolávají diskusi mezi odborníky a laiky. Také zdravá verze občerstvení mi dělá radost. Konference mě nikdy nezklamala, vždy si osvěžím nějaké téma nebo se dozvím něco nového.
tereza.skuhrova@seznam.cz
admin
Přišlo mailem. Krásný dobrý den, včera jsem se zúčastnila Vaší konference Dialogem ke zdraví V. a cítím potřebu Vám poděkovat i tímto neanonymním způsobem než pouhým dotazníkem. Krátce se věnuji výživovému poradenství, mám ho jako koníček. O výživu jsem se začala zajímat před 3,5 lety a od té doby jsem absolvovala několik konferencí s touto tematikou. Vaše konference mě ovšem naprosto nadchla. Výborná organizace, dobré jídlo, skvělá témata i řečníci, ale v neposlední řadě pozitivně naladěný celý Váš tým. Odcházela jsem po celém dni nabitá energií a mockrát Vám za to děkuji. Přeji spousty spokojených klientů a posluchačů. Vendula K.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Pokračování úspěšné konference.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)