Jeseník

Upřesnění místa:
lázeňský dům Ripper

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 31.07.2016 - 06.08.2016 Přidat do kalendáře

Cena: 8800 Kč

Jeseník již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: lázeňské město v centru Hrubého Jeseníku, nádherné okolí s možností turistiky

Ubytování: lázeňský dům Ripper a Bezruč, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a televizí, omezený počet jednolůžkových pokojů za příplatek 1000,- Kč za týden 
Stravování: v rozsahu plné penze, zajištěno v jídelně lázeňského domu J. Ripper a bude splňovat zásady zdravé výživy

Lázeňské procedury: v ceně 300,- Kč za den 

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách. Každé dopoledne se bude cvičit na hřišti, v tělocvičně či v kongresovém sále (v případě zájmu je možné cvičení rozdělit do dvou skupin podle výkonnosti). V části cvičební hodiny se bude cvičit s overbally (malé nafukovací míčky). Během týdne bude 3x k dispozici bazén pro aqua-aerobik. Odpoledne bude věnováno turistice nebo dalším sportovním aktivitám, v areálu lázní je za úhradu k dispozici minigolf, tenisové kurty (antuka), půjčovna kol. V rámci ceny bude každý účastník čerpat 2x masáž, 3x koupel, 3x parafín.  

Cena: 8800,- Kč

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potraviny nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč.