Ischia - nádherný ostrov s termálními parky


Průměrné hodnocení: 4
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
letovisko Forio

Instruktor: Petra Mocová

Termín: 20.06.2020 - 27.06.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 17900 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Zhubněte se STOBem pod italským sluníčkem.

Slunné dny a krásy ostrova Ischia vybízí k aktivním výletům za italskou přírodou. Večer se zase budete moci s naší lektorkou ponořit do poznávání přístupu mindfulness (všímavost) a vyzkoušet si nespirituální meditaci a relaxaci.


Místo pobytu: Letovisko Forio na světoznámém italském ostrově Ischia, který je proslaven překrásnou přírodou s okouzlujícími termálními parky, množstvím bazénů s léčivou termální i mořskou vodou a tyrkysovým mořem.


Ubytování: hotel Park Victoria***, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT a telefon. Hotel je obklopen zelení a je umístěn nedaleko od historického centra Foria či Poseidonových zahrad. Patří k němu venkovní a vnitřní termální bazén.

Stravování: v rozsahu polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu

Doprava: Doprava je zajištěna letadlem do Neapole, transfery pak autobusem/minibusem + trajektem.

Cena: 17 900,- Kč. Cena zahrnuje ubytování s polopenzí, letenku a transfer.

Pláž: Písečná pláž Cava del Isola je vzdálena 600 metrů, Poseidonovy zahrady jsou vzdáleny cca 1,5 km.


Program: denně cvičení (intervalový trénink- střídání posilování a dynamického cvičení s pauzami, posilování s vlastní vahou těla i s gumičkami), plavání v moři, turistika, nordic walking,  za poplatek návštěva krásných termálních lázní, výlety po ostrově i na pevninu (Vesuv, Pompeje)


Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je  jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavou pozornost (mindfulness). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.


Pro více informací se neváhejte obrátit na Ivu Málkovou na malkova@stob.cz.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje cestovní kancelář Petra Tour.

Více o pobytu zde.

Možnosti výletů zde.

Fotografie z loňského roku zde.

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana .
Organizace před akcí 1 Místo překrásné. Celkem 4 a 1/2 hvězdičky Cvičení 1 Jídlo 1 Ubytování 2(stěhování) Kompenzace 1 Organizace Miluška 2, CK 2 Výlety překrásné. Kolektiv 1
Michaela R.
Krásný hotelový komplex, pokoj s výhledem na moře, příjemné cvičení s Miluškou. Personál milý, vstřícný. Z večeří jsem byla nadšená - tolik výborně připravené, ochucené zeleniny mne tak nadchlo, že jsem hned hledala italské recepty a budu se takto snažit připravovat i doma. Jediným kazem na krásném pobytu byl půldenní výlet po ostrově, který byl velice uspěchaný a přístup paní delegátky, která (přijeli jsme v pátek kolem 14. hod.) nás přišla navštívit s nabídkou výletů až v neděli večer, což s mi zdálo ke skutečnosti, že ve čtvrtek v podstatě končíme, velmi pozdě. Výlet do Pompejí byl naopak nádherný. Celkově jsem byla velice spokojená, mohu doporučit.
Libuše K.
Náš pokoj byl prostorný, výhled luxusní. Byl velký rozdíl mezi jednotlivými pokoji, některé bych nehodnotila ani na 1*. Bazény a další zázemí hotelu výborné, akorát v dešti byl se cvičením trochu problém. Večeře mohla být dříve a nebo měl být pobyt bez večeře, programu pobytu (STOB) jídlo moc nepomohlo. Pobyt bych ocenila delší (10-14 dní) a v podzimním termínu (začátek září?), kdy už je k dostání ovoce. Ale jinak - s Miluškou vždy a kamkoliv. L. Kuklínková
Jana O.
Nepřijemné přestupování z letadla na autobus,z autobusu rychle na lod.trans.,pak opět na autobus.Nepříjemný zápach na pokoji.Pláž špinavá....Jinak solidní hotelový komplex..Zájezd na Pompeje se nám líbil...
b.nazlerova
Krásný ostrov, služby i jídlo bez problémů, ale ubytování neodpovídá 4hvězdičkovému hotelu. Bylo hodně problémů s ubytováním . Cvičení bylo velmi dobré, Miluška je velice příjemná cvičitelka. Pobyt byl velice krátký a tak jsme se všichni shodli , že pobyt by měl být nejméně 10 denní. Ráda se sem budu vracet. Je zde hodně krásných míst, které bych chtěla ještě vidět. Blanka Názlerová

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Získejte znalosti v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity a staňte se lektorem STOBu.