DOPOLEDNÍ kurz zdravého hubnutí s pravidelným cvičením v dámském fitku Contours


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 9 uživatelů
Upřesnění místa:
Galerie Orlí, 3. patro
Orlí 3
Brno 602 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Riedlová Martina

Termín: 20.04.2020 - 22.06.2020

Cena: 3990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí09:15 - 11:3020.04.2020Každý týden

Trápíte se pořád s dietami, s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě? Pojďte to změnit!

Společné hubnutí vám dodá pravidelnou dávku motivace a naučím vás zbavit se nechtěných kil efektivně a s úsměvem! Žádné rychlodiety, koktejly a nsmyslné sliby u mě ale nenajdete. Sázím jen na svoji odbornost, dlouholeté zkušenosti a na vaši poctivou práci.

V desetitýdenním kurzu zdravého hubnutí se naučíte

 • CO skutečně potřebujete i nepotřebujete mít na svém talíři a KOLIK, abyste se cítili fajn, chutně se najedli a přitom hubli
 • jak se hýbat, aby vaše hubnutí mělo ten správný drive
 • jak zvládat situace, které vás provokují k jídlu navíc (znáte to, nuda, smutek, trápení, stres, únava, oslavy nebo sladké tečky po jídle...odnaučíte se jíst v těchto situacích)
 • že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků či potravinových kombinací
 • po celou dobu kurzu kontrola váhy a 3x za kurz i podrobná analýza složení těla (množství tuku, viscerálního tuku, aktivní hmoty apod.)

Každá lekce obsahuje

Blok cvičení Contours 9:15 - 10:05 hodin

 • zacvičíte si přiměřeně svým tělesným možnostem, vyzkoušíte vícero druhů pohybových aktivit a najdete si tak svou "nej"

Blok teorie 10:15 - 11:30 hodin

 • každý týden kontrola hmotnosti
 • zpětná vazba k vašim jídelníčkům
 • materiály společnosti STOB a přístup do programu Sebekoučink
 • jídlo, recepty, příjemná společnost ostatních hubnoucích
 • každý týden nová, zajímavá teorie na hubnoucí témata, servírována zábavně a prakticky

Co dodat?

Svou ráci dělám s láskou a nadšením již 12 let a pomohla jsem klientkám na kurzech zhubnout přes 2000 kg!

Chcete také při hubnutí uspět a pustíte se do toho s námi? 

Více info najdete i na stránkách www.vymlatilova.cz. a reference klientů http://www.vymlatilova.cz/pribehy-klientu/

Foto mluví za vše :-) Proto se podívejte, jak to na mých kurzech vypadá

 
Skupina má nenahraditelné kouzlo, každý týden vám dodá novou dávku motivace, inspirace a příjemně vás naladí do dalšího hubnoucího týdne. Výsledky máme! 
 
 
Teorii servíruji prakticky a zábavně
 
 
I v rámci skupiny s vámi pracuji indviduálně. Každá dáma má doporučené jiné výživové hodnoty, i s respektem k vašim hubnoucím...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jana T.
Kurz byl bezvadný, motivující,poučný... Výborná paní lektorka Lenka i instruktorka Martinka! Perfektní bylo spojení teorie se cvičením, výborná poloha v centru. Vřele doporučuji. Jana T.
Lucka B.
Kurz byl moc fajn, děkuji. Jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Dozvěděla jsem se plno zajímavých informací ohledně výživy, stravy, pohybu atd. Vyzkoušely jsme různé druhy cvičení a užily si plno legrace. Za sebe mohu tedy kurz vřele doporučit!
Jana H.
Leni, Martino, bylo to super, jsem vám vděčná, a jedu daaaale. Zlepšení kliků ze 17 na 34 jsem vážně nečekala!
Viktorie R.
jarak
Kurz byl skvělý.Lektorka úžasná. Kromě předávaní informací o výživě dokáže skvěle motivovat a povzbudit. Fajn byla i atmosféra v kurzu.Už jen to vědomí, že v tom člověk není sám, je velká podpora. Cvičení se také povedlo. Podle mě je kombinace více druhů pohybových aktivit dobrý nápad. Každý si tak najde "to svoje".
Anna Tumová
Naučila jsem se hubnout a netrpět při tom hlady, kolektiv mě skvěle motivoval. Lektorka Lenka je lidská a chápající, děkuji jí i za péči mimo hodiny kurzu.Je to Sluníčkový člověk, pochválí za úspěch, nekritizuje neúspěch, který přijde chvílemi i u velmi úspěšných,naopak motivuje ,snaží se najít řešení...a najde:).Přála bych všem, které bojují s hodně i s pár kily navíc, poznat Lenku Vymlátilovou. Tedy, doporučuji Kurz hubnutí v Brně s Lenkou a cvičitelkou Martinou. Dopřejte si poznat onu sehranou dvojku.Má to za důsledek úbytek vašich kil i pohlazení na duši a srandu, přátelství. Anna Tumová, bez 10 kilogramů:)
lenkavymlatilova
Přišlo od Ivy: Byla jsem VELMI SPOKOJENÁ. Velmi vstřícná a problematiky znalá lektorka. Získala jsem spoustu informací o výživě, perfektní byly i účastnice kurzu a podporující atmosféra. Lekce byly opravdu velmi užitečné a přitom zábavné.
Jana C.
Kurz je perfektně připravený, lekce obsahují smysluplná témata - každý se v nich najde, bohužel;) Bála jsem se, že nároky kurzu budou nějak přehnané (něco jako: "Od zítřka už jenom ve vodě vařená zelenina"), takže mě mile překvapilo, že si své hubnutí každý řídí sám, podle svých cílů, představ a možností (fyzické zdatnosti, momentální psychické dispozice). Velkou motivací je právě skupinka "spoluhubnoucích" a obrovsky pozitivní, podporující osobnost paní lektorky Lenky. Kurz fakt DOPORUČUJU!
Jarmila K.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní. 


Aktuálně: Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na celém území ČR a s přihlédnutím k aktuálnímu vývoji situace, PŘERUŠUJEME DO ODVOLÁNÍ všechny živé aktivity STOB (kurzy hubnutí a pohybové lekce). Děkujeme za pochopení.


Hubněte pomocí osvědčené metodiky STOBu i online! Pouze nyní navíc získáte k online kurzu i program Sebekoučink ZDARMA.