Chůze jako z partesu


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Studio Flame Dance
Sokolovská 22
Praha 8 18000

Instruktor: Chválová Olga

Termín: 18.09.2019 - 29.01.2020

Cena: 2340 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 18:0018.09.2019Každý týden

Cena zahrnuje 18 lekcí.

Bez chůze se nikdo neobejde. Přesto cvičení, kde se věnují jejímu zdokonalování, je jako šafránu. Ne že by to nebylo potřeba. Opravdu  správnou chůzi - onu svižnou, lehkou, pružnou jako u modelek vídáme na ulici jen zřídka. Mnohem častěji se při ní lidé různě kývají, klátí, vrtí, plouží. To, že se při ní mají pohybovat rytmicky i paže, bychom z chůze mnoha lidí ani nepoznali. Tak proč se necvičí chůze, když je tak důležitá a k dokonalosti má často tak daleko? Jednoduše proto, že je to koordinačně nejsložitější pohyb u nás dvounožců a chyby, které vzniknou, když se jako malí stavíme na nohy, s námi jdou celý život. Dá se to spravit? Samozřejmě, stejně jako držení těla. Jinak bychom Vám tento kurz nenabízeli. Nemyslete si ale, že budete celou hodinu jen chodit sem a tam. Je třeba uvolnit ramena, rozpohybovat páteř a udělat konec konců něco i s tím držením těla. Takže vlastně super. Procvičíte si celé tělo jako při každém cvičení a ta lehká chůze při odchodu z lekce bude pro Vás něco jako bonus. 

Necvičí se v době vánočních prázdnin.

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

zilkovaZ@seznam.cz
S kurzem jsem velmi spokojena, opravdu mi pomohlo profesionální vedení zkušené terapeutky paní Chválové, nejedná se sice o žádné shazování přebytečných kil, ale o velmi užitečné cvičení pro všechny věkové kategorie. Náprava vadného držení těla a problémů s chůzí samozřejmě není záležitost jedné hodiny cvičení, ale dlouhodobý proces. Jsem ráda, že jsem konečně našla pomoc pro své letité problémy. Určitě budu pokračovat ve cvičení i nadále a všem ostatním ho vřele doporučuji. Zuzana
admin
Hodnocení od Šárky S: Na Chůzi jako z partesu chodím teprve půl roku, ale jsem s ní nadšená. Olga má pro nás vždy nachystaný zajímavý a variabilní program, ve kterém se střídají rychlejší části s pomalejšími. Intenzivně se hýbeme, ale přitom z nás necrčí pot a jsme schopny mluvit. Cvičení je určitě vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie. Navíc je účinné, já jsem sice příliš nezhubnula, ale očividně se mi zpevnilo svalstvo. Olgo, děkuji!
admin
Hodnocení od Jiřiny K: Cvičitelka Olga je úplně skvělá.Je vždy připravená a ušije program na míru vždy celé skupině.Co považuji za nejlepší věc,že rovnou při cvičení buď pochválí,že to děláme dobře a nebo upozorní abychom cvičení dělali správne a nic se nám nestalo.Kurz mohu jen doporučit, opravdu na sobě cítím výsledky a změnu.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Pokračování úspěšné konference.