Bechyně


Průměrné hodnocení: 4.92
Hodnotilo: 12 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel U Draka

Instruktor: Lenka Doubravová

Termín: 24.05.2020 - 30.05.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6450 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Bechyňské lázně patří k nejstarším v Čechách, zaměřené především na léčbu pohybového ústrojí díky hojně využívané slatině z nedalekých Komárovských blat. 

Dopřejte tělu péči a využijte námi připravený pohybový program, pod vedením Lenky Doubravové, která vám představí i novinku bamboopilates (cvičení s bambusovou tyčí) a další formy pohybu.


Místo pobytu: Bechyně, malebné město v jižních Čechách, svým zachovalým historickým jádrem patří od roku 1990 k nejhodnotnějším památkovým zónám v Čechách. Okolí města nabízí zajímavou, mírně zvlněnou krajinu vhodnou pro pěší turistiku i cyklistiku. Za návštěvu určitě stojí romantické kaňonovité údolí tzv. Židovy strouhy. Ujít byste si neměli nechat návštěvu renesančního Zámku Bechyně, kromě toho zde najdete mnoho dalších zajímavých cílů k aktivní procházce, jako například železobetonový most nazývaný "Bechyňská duha". 

 

Ubytování: hotel U Draka, dvoulůžkové až třílůžkové pokoje, na pokoji sociální zařízení, televize a lednička 

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách. Každé dopoledne se bude cvičit pod vedením Lenky Doubravové v sále hotelu. Vyzkoušíte si cvičení s gumami, s overbally, powerjógu, jógu, pilates. Zajímavostí bude cvičení bamboopilates (cvičení s bambusovou tyčí) a další formy pohybu. Odpoledne bude věnováno turistice, nordic walkingu, za poplatek možnost využití bazénu a procedur v bezprostředně sousedících Lázních Jupiter.

 

Cena: 6450,- Kč

Více informací ZDE

Fotografie ZDE

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Michaela K.
Dana P.
Moc se mi kurz líbil a Dáša je moc fajn. Dana P.
Marcela K.
Se Stobem jezdím pravidelně, Bechyně je krásné město, ubytování hodnotím rovněž kladně, snad jen snídaně by mohly být pestřejší. Cvičení organizované Dášou je na vysoké úrovni, její osobní zapojení předčilo mé očekávání. Děkuji Stobu za velmi příjemný pobyt. Marcela K.
Hana T.
Hodnotím vše kladně,Dáša jako vždy perfektní.Hanka T.
Eva P.
Eva P
JITKA B.
Helena K.
Můj první pobyt se Stobem předčil po všech stránkách mé očekávání. Perfektní organizace, výborné jídlo, pohodlné ubytování. Ale největším překvapením, srdcem a andělem strážným byla Dagmar a dovoluji si tvrdit, že na výsledném pozitivním dojmu se podílela 80%. Dala meditacím, józe, přednáškám a tanečnímu cvičení tu nejvyšší úroveň. Děkuji za povznášející pocity, které u mne vyvolávala. Helena K.
Blanka T.
Bechyně byla moc fajn. Ohromilo nás jídlo. Tolik zeleniny a ovoce bylo milé překvapení a dietní strava rovněž. Cvičení a meditace s Dagmar byly moc příjemné. Vrátila jsem se o 1kg lehčí, nabitá energií a připravená užívat si léta. Blanka T.
Michaela R.
Krásné místo, příjemné kolegyně, milá a usměvavá Dáša, prostě úžasná dovolená!
Klára H.
Skvělé a dobře zorganizované, Dagmar jako vždy excelentní. Ohledně stravy se moc snažili a byla opravdu dobrá, luxusní porce ovoce a zeleniny. Mínusem byl hluk od aut ze silnice přiléhající k parku (U Draka) a také v "tělocvičně" by mohli lépe uklízet. Vymetly jsme všechny pavučinky. Trošku chybělo plavání, které je u STOBu zvykem - nebylo ale inzerováno, takže OK. Bechyně je krásné město se senzačním okolím a možnostmi výletů, jela bych zase.

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, workshopy a pohybové aktivity ZDARMA


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní.