Aby záda nebolela


Průměrné hodnocení: 4.73
Hodnotilo: 40 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000

Instruktor: Hosnédlová Kristýna

Termín: 31.01.2022 - 28.02.2022

Cena: 550 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí16:00 - 16:5531.01.2022Každý týden

Cena zahrnuje 5 lekcí.  

Cílem lekce je prostřednictvím odborně vedeného cvičení odstranit bolest zad a obnovit správné držení těla.

Základem je nácvik vědomého bráničního dechu, který se táhne jako červená nit celým cvičením. Lekce má jednak relaxačně protahovací část, kdy uvolňujeme a protahujeme svaly s tendencí ke zkrácení a dále také posilovací část, při které aktivujeme hluboký stabilizační systém. Díky posílení hluboko uložených vzpřimovačů páteře se znovuobnoví správné držení těla. Cviky jsou inspirované dynamickou neuromuskulární stabilizací profesora Koláře. 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

lubicagondova
Jitka .
Cvičení s Kristýnou mi velmi pomohlo. Po několika letech mě přestaly trápit bolesti zad. Před tím jsem absolvovala několikrát individuální instruktáž k cvičení s různými fyzioterapeuty, ale až s Kristýnou jsem se naučila správně cvičit.
Jana J.
nyní, bez výborné cvičitelky Lídy Boháčové pro mě je nyní cvičení sterotyp, stále stejné cviky. Budu chodit na aerobik v pondělí od 18.00-19.00. Jana Jůzová
Martina F.
Výborné cvičení a hlavně skvělá lektorka!
Jitka .
Lektorka srozumitelně vysvětluje cviky. Cvičení mi velmi pomohlo posílením hlubokého stabilizačního systému.
Jitka H.
Výborné cvičení, velká spokojenost.
Hana V.
jitka.rezabkova
Jana J.
cvičení bylo výborné. Lída byla velice milá..Budu pokračovat. I bohužel bez Lídy. Nová lektorka byla na poslední hodině. Byla výborná. Jana J.
zitkoirena@email.cz
Dávám 3 hvězdy jen proto, že jsem z celého kurzu ze zdravotního důvodu ,vazy kolene, mohla zúčastnit pouze tři krát z celého období 5 měsíců. Samotné cvičení bylo bezvadně vedené, moc se mi líbilo, jen jsem měla smůlu, že jsem kurz uhradila a pak nemohla docházet.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!