Aktivní dovolená se STOBem

Společnost STOB si vám i v roce 2016 dovoluje nabídnout pobyty aktivní dovolené. Jsou určeny pro všechny zájemce, kteří si uvědomují, že aktivně strávená dovolená je mnohem efektivnější a radostnější než pasivní odpočinek. Zúčastnit se jich mohou i jednot

Jaký byl víkendový seminář STOBu zaměřený na správnou výživu?

O uplynulém víkendu proběhl seminář věnovaný správné výživě, sestavování vyváženého jídelníčku a výběru vhodných potravin. Jak se celý víkend vydařil?

Využijte podzimních dní. Překonejte sami sebe a naučte se sestavit si jídelníček jako profesionál

Léto skončilo a motivace hubnout do plavek taktéž. Novoroční předsevzetí jsou ještě daleko. Podzim je zkrátka takové "hluché" období, kdy mnoha z vás chybí motivace pustit se do nějakých změn týkajících se životního stylu.

Chcete se stát lektorem STOBu nebo vás jen zajímá, jak zdravě hubnout?

Po necelém půl roce STOB opět pořádá pravidelné školení lektorů. Chtěli byste se přidat do našich řad a pomáhat lidem ve zdravém hubnutí, či jen sobě a svým blízkým zkvalitnit a vylepšit životní styl?

3. Mezinárodní fyzioterapeutická konference MFK

Regenerace dává životu sílu S fyzioterapií MFK poznáváme její pravou hodnotu Konference proběhne 1. 11. 2015 od 14:00 KD Mlejn v pražských Stodůlkách

Konference Dialogem ke zdraví je úspěšně za námi. Co přinesla?

Konference Dialogem ke zdraví je úspěšně za námi. Přinesla opravdu to, co měla? Podařilo se najít společnou řeč ve zdánlivě neslučitelných názorech a tématech?

 

Nejbližší plánované akce