Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.88
Hodnotilo: 26 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 26.04.2018 - 31.05.2018

Cena: 720 Kč

Taneční cvičení NIA již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0026.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 6 lekcí.

Máte chuť vyzkoušet si novou formu pohybu, která je navíc zábavná? Vyzkoušejte NIA, kardiovaskulární taneční cvičení, které kombinuje prvky taichi, taikwanda, tance a jógy. NIA představuje spojení těla a mysli s důrazem na radost z pohybu ve vlastním těle. Zábavnou a nenásilnou formou zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu, koordinaci a pomáhá stabilnímu úbytku na váze. Přijďte se přesvědčit, že i fitness může být jednoduše zábavná. První hodinu si můžete vyzkoušet zdarma.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Z důvodu školních prázdnin se necvičí 8.2. a 29.3.

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jarmila S.
Líbí se mi, jak na každé hodině přidá Dagmar něco nového. :-)
Ivana K.
Velmi příjemné cvičení a navíc perfektní a milá cvičitelka! Ivana K.
Soňa B.
Cvičení i Dagmar super :-)
Jarmila S.
Cvičení se mi moc líbí! Člověk se zapotí, ale přitom to v pohodě udýchá. Jarmila S.
Marie J.
Nejlepší cvičení, na které jsem, kdy chodila. Je to úžasné! A navíc s Dagmar. Doporučuji. Marie
LiborV
Příjemný způsob jak se hýbat na hudbu, občas si zadupat, zavrtět se a třeba i zamávat rukama. Jsou to často pohyby, které jsme dělali jako děti a pak dlouho ne. Je to radost a navíc se u toho člověk pořádně hýbá a spaluje :-) Moc mě to baví a dělá dobře. Doporučuji. Libor

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.