Movie dance


Průměrné hodnocení: 4.89
Hodnotilo: 27 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Lektor:
Vojta Lacko

Termín: 15.03.2018 - 07.06.2018

Cena: 990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:15 - 17:0015.03.2018Každý týden

Cena zahrnuje 11 lekcí.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Více zde: http://m.zumbasvojtou.webnode.cz/co-vas-ceka-/

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Z důvodu školních prázdnin se necvičí 8.2. a 29.3. Původně plánovaný konec 31.5. byl posunut na 7.6., kdy se bude nahrazovat odpadlá lekce z 22.2.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Regina M.
Chválím Vojtu, z kurzů jsem nadšená, hlásím se do nich opakovaně, protože díky jeho pozitivnímu vedení hodiny, skvělým písničkám a choreografiím odcházím perfektně naladěná.
kacakroftova@seznam.cz
Vojta je skvělý tanečník, pozitivní, umí "roztančit sál". Dokáže cvičící namotivovat a má skvělou muziku. Kurz se mi líbil, bohužel jsem jej pro zdravotní problémy nedokončila Kateřina Kroftová
Andrea V.
Úžasné taneční hodiny, Vojta je živel, a proto jsem se přihlásila znovu.
Anna M.
Vojta,tanec i hudba jsou super,jediné mínus je ,že hodina je příliš krátká.Anna M.
Vlasta V.
Skvělé lekce, Vojta je super, dodává hromadu energie
Eva J.
Kdo rád tancuje a nebo se alespoň rád hýbe v rytmu skvělých písniček, bude nadšen. Cvičitel Vojta je naprosto skvělý, předává nám svoji pozitivní energii, krásně nás chválí. Při jeho hodinách vypotíte všechny starosti a problémy. Jediné minus je, že hodina tance s Vojtou je strašně rychle uteče.
Soňa B.
Jedním slovem super. Vojta je naprosto úžasný.
Dana S.
Byla jsem s kurzem spokojená, Klárka byla příjemná a šikovná cvičitelka. Na rozdíl od paní Jiřiny C. jsem se přihlásila na cvičení a kurz byl pro mne zábavnou formou tělocviku v tanečním rytmu. Kdybych chtěla perfektně doladit taneční kroky, šla bych do taneční školy. Takže já jsem byla opravdu spokojená.
Jitka L.
Velmi příjemné hodiny s úžasnou lektorkou.
eny.klabanova@seznam.cz
Na každou hodinu s usměvavou Klárkou jsem se vždy moc těšila a odcházela jsem příjemně unavená, šťastná a plná energie.Jana K.

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se 1 místo na aktivní dovolenou do Luhačovic.Jak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.