Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14000

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 03.04.2018 - 05.06.2018

Cena: 1080 Kč

Taneční cvičení NIA již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 19:0003.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 9 lekcí.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti ,zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

 

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

 

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Necvičí se 6.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 1.5. a 8.5.2018 z důvodu státních svátků. Z důvodu chřipkové epidemie byla lekce z 27.2. přesunuta na 5.6.

 

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

vjitka@seznam.cz
Dáša je úžasná lektorka, její hodiny jsou dokonalé spojení sportovní aktivity a zábavy.
Jiřina C.
Velmi příjemná cvičitelka, vždy s úsměvem Chadimová J.
vjitka@seznam.cz
Cvičení s Dášou bylo perfektní - jako vždycky a už se moc těším na další pokracování.
blanka.fidlerova@ceskapojistovna.cz
Cvičení NIA s lektorkou Dášou se mi moc líbí. Pomohla mi s uvolněním krční páteře a celkově si zlepšuji kondici včetně hubnutí :-)
Štěpánka V.
Cvičení bylo moc příjemné, žádné sestavy, na které se musím soustředit, ale jen radost z pohybu a vnímání sama sebe :-) Děkuji moc za to a cvičitelce Dáše za radost ze života a pohybu, kterou nám předává.
vecerkova
Jana H.
Cvičení Nia bylo úžasné. Hlavně díky cvičitelce Dáše. Pozitivní energií srší a dovede jí předat i ostatním. Získala jsem stabilitu, radost z pohybu a uvolnila páteř. Bohužel jsem se mohla zúčastnit pouze poloviny lekcí. Velice bych uvítala, kdyby bylo možné platit nejen celý kurz, ale při volné kapacitě i jednotlivé hodiny,
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.
Jarmila S.
Těším se na pokračování kurzu po prázdninách! Jarmila S.

Nejbližší plánované akce