Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 28 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14000

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 03.04.2018 - 05.06.2018

Cena: 1080 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 19:0003.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 9 lekcí.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti ,zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

 

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

 

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.

Necvičí se 6.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 1.5. a 8.5.2018 z důvodu státních svátků. Z důvodu chřipkové epidemie byla lekce z 27.2. přesunuta na 5.6.

 

 

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jiřina C.
Velmi příjemná cvičitelka, vždy s úsměvem Chadimová J.
vjitka@seznam.cz
Cvičení s Dášou bylo perfektní - jako vždycky a už se moc těším na další pokracování.
blanka.fidlerova@ceskapojistovna.cz
Cvičení NIA s lektorkou Dášou se mi moc líbí. Pomohla mi s uvolněním krční páteře a celkově si zlepšuji kondici včetně hubnutí :-)
Štěpánka V.
Cvičení bylo moc příjemné, žádné sestavy, na které se musím soustředit, ale jen radost z pohybu a vnímání sama sebe :-) Děkuji moc za to a cvičitelce Dáše za radost ze života a pohybu, kterou nám předává.
vecerkova
Jana H.
Cvičení Nia bylo úžasné. Hlavně díky cvičitelce Dáše. Pozitivní energií srší a dovede jí předat i ostatním. Získala jsem stabilitu, radost z pohybu a uvolnila páteř. Bohužel jsem se mohla zúčastnit pouze poloviny lekcí. Velice bych uvítala, kdyby bylo možné platit nejen celý kurz, ale při volné kapacitě i jednotlivé hodiny,
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.
Jarmila S.
Těším se na pokračování kurzu po prázdninách! Jarmila S.
Jarmila S.

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se jedno místo na aktivní dovolenou do LuhačovicJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.