Pilates pro začátečníky a mírně pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 16 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000

Lektor:
Dagmar Jackson

Termín: 09.01.2018 - 05.06.2018

Cena: 1800 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý16:00 - 17:0009.01.2018Každý týden

Cena zahrnuje 18 lekcí.

Pilatesova metoda se zaměřuje na optimalizaci funkce hlubokých stabilizačních svalů páteře, na zlepšení držení těla, pružnosti páteře a získání přirozeného svalového tonusu.

Filozofií Pilatesovy metody je pracovat s tělem směrem "zevnitř ven", a to zejména vědomým dechem, který navozuje správnou aktivaci břišních svalů a svalů pánevního dna. Téměř každý cvik Pilatesovy metody má svůj původ v józe a cvičení pilates tak nejenom posiluje a tvaruje tělo, ale také uvolňuje duševní a emoční napětí, snižuje negativní účinky stresu a únavy. Cvičení pilates je vhodné pro každého.

„Pilatesovo proroctví“
- po 10 lekcích budete cítit rozdíl
- po 20 lekcích budete vidět rozdíl
- po 30 lekcích budete mít nové tělo

Pilates pro začátečníky probíhá v menší skupině cvičících, aby byl zajištěn individuální přístup. 

​Oblečení: na boso – ponožky, pohodlné přilnavé oblečení s možností kontroly správně prováděných cviků, malý složený ručník pod hlavu.

Necvičí se 6.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 1.5. a 8.5.2018 z důvodu státních svátků. Z důvodu chřipkové epidemie se nekonala lekce 27.2. a bude nahrazena 5.6.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva B.
Výborná lektorka, vše vysvětluje a trpělivě opravuje naše chyby. Vždy dobře naladěna, takže kromě cvičení i výborný relax.
Jaroslava K.
Paní Dagmar je úžasná po všech stránkách - trpělivě vysvětluje, předcvičuje, kontroluje a opravuje nás i individuálně. Bonusem je její veselá nátura - prostě sluníčko. Jarka K.
janov7@seznam.cz
Hodnocení mého kurzu je stejné jako vloni 5 hvězdiček. Jana N
Jana N.
Paní Dagmar je perfektní profesionál s empatií pro všechny cvičenky bez rozdílu věku či zdatnosti. Procvičujeme uvolňování svalových skupin v souvislosti s dýcháním a pomáhá to i mimo cvičení.Jana N.
Marta P.
Dáša je skvělá, věnuje se nám s plným nasazením. Učí nás soustředit se na soulad dechu a práci svalů a tím pochopit, jaký účinek má cvičení pro naše tělo. Marta P.
Zdenka Z.

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se jedno místo na aktivní dovolenou do LuhačovicJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.