Taneční aerobik a body-fit


Průměrné hodnocení: 4.79
Hodnotilo: 33 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Lektor:
Dita Slánská

Termín: 16.04.2018 - 11.06.2018

Cena: 560 Kč

Taneční aerobik a body-fit již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 19:0016.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 7 lekcí. 

Taneční aerobik kombinován s typem posilovacího cvičení nazvaného "Břišní pekáč".

Břišní pekáč je založen na posilování hlubokého břišního a pánevního svalstva pomocí váhy vlastního těla, případně pomocí balančních pomůcek. Posilování je sestaveno hodně efektivně a bude Vás bavit. Tento druh cvičení mj. pomáhá ženám po porodu, při problémech s udržením moči či s povoleným pánevním svalstvem.

Body – fit je speciálně sestavená lekce s důrazem na posílení celého těla a zvýšení fyzické kondice.

Necvičí se 5.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 2.4.2018 z důvodu státního svátku. Cvičení ve dnech 30.4. a 7.5. se nekoná, neboť ředitel ZŠ Plamínkové vyhlásil ředitelské volno před svátečními dny 1. a 8. 5. Cyklus cvičení se proto prodlužuje a bude končit 11.6. namísto původně plánovaného data 28.5. Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

vecerkova
Cvičení je výživné a i zábavné. Skvěle si pročistím hlavu. Bára V.
Zdeňka K.
Cvičení s Ditou je super, jsem velmi spokojená.
Ivana L.
Super cvičení, plně mi vyhovuje. Příjemné rozehřátí u aerobiku, po kterém následuje posilování různých partií těla. Velmi příjemná a stále usměvavá cvičitelka. Není co více si přát :-)
Martina H.
Výborné cvičení, Dita umí navíc vytvořit velmi příjemnou atmosféru a cvičení rychle utíká. Děkuji.
Květa H.
Blanka L.
Po dlouhé době jsem opět našla cvičení, které mi vyhovuje, jednak časově a jednak skladbou dané lekce. Taneční část na rozcvičení je fajn, jenom bych, prosím, asi na rozdíl od ostatních děvčat, upřednostnila trochu méně složité sestavy. Já to prostě nestíhám. Ale zaso s druhou částí, posilováním, jsem naprosto spokojená. Díky, Blanka L.
Blanka V.
Jak už jsem psala v minulém hodnocení, Dita je šikovná a zkušená lektorka, která nás stimuluje k výkonům. Z jejích hodin, které jsou sestaveny z aerobiku a posilování chodím spokojená, unavená a s dobrým pocitem, za což jí děkuji.
lamprechtova@fadn.cz
Dita mi velmi vyhovuje, chodím na tento kurz, protože mě baví taneční aerobic, člověk musí myslet na kroky a nikoliv na starosti. Všude se nabízí nejrůznější moderní cvičení, ale mně vyhovuje právě toto, kterého je již pomálu. Posilování v 2. půli přežiji, je také třeba. Na hodinky nekoukám, což je u mě signál, že se mi to líbí. Možná bych o fous protáhla právě tu taneční část. Světlana
Eva M.
Výborné cvičení. Vyvážená skladba hodiny, oceňuji posilování s různým náčiním.
Květa H.

Nejbližší plánované akce